nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Türkiye”de Kadın Olmak

admin | 8 Ocak 2015

Genel Kategorisindeki Yazı 369 Kez Okundu, 3 Yorum Yapıldı.

resim yok

Kadınların işi her zaman erkeklere göre zor olmuştur. Kadınların her zaman bakımlı ve güzel olması gerekirken erkeklerin bu yönde yapacakları şeyler oldukça azdır. Kadınlar saçlarının bir teli için bile saatlerce uğraşabilirken erkekler iki dakika içerisinde tamamen hazır olabilirler. Kadın olmak işte bu yüzden zordur. Kadın olmanın tek zor yönü bakımlı olmak değildir. Ayrıca kadınlar bir zaman sonra çocuk sahibi de olacaklardır. Çocuk sahibi olan kadınların ise hem bakımlı ve güzel hem de anne olmaları gerekmektedir. Bu işler hiç bir zaman kolay bir hale gelmeyecektir. Erkeklerin de yükü vardır elbet ama kadınlar bu yönde onlardan çok daha fazla emek ve çaba sarf etmektedir.
Kadınlar her zaman alışveriş meraklısı olmakla, fazla makyaj yapmakla suçlanırlar. Ancak erkekler de kadınların her zaman güzel görünmesini ve çekici olmasını isterler. Bu durumda da bir tezat yaşanmaktadır. Bu durumda kadın olmak bir kez daha zorlaşmaktadır. Tüm bunlara rağmen kadınlar her zaman dimdik ayakta durmakta ve hem güzelliklerinden hem de bakımlarından ödün vermemektedir. Hem çocuğuna bakıp hem kendine bakan kadınlar ise sadece hayranlık uyandırmalıdır. Kadınların ve en önemlisi annelerin hakkı asla ödenmez. Kendilerinden ödün vererek evlerine, çocuklarına ve kocalarına bakan kadınlar için ise söylenecek sözler tükenmiştir. Bir kadın sadece bakımlı ya da güzel olması ile kadın olmaz. Kadın ruhu ile kadındır.

Sohbet.ORG - Kadın Olmak

Sohbet.ORG – Kadın Olmak

Makale : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.