nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Hayatın Adını Hüzün Koydum…

admin | 13 Ağustos 2011

Genel Kategorisindeki Yazı 350 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

Sadece sevgi yetmiyormuş meğer bunu sen söylemiştin.
Hayatın adını Hüzün koydum…
Ne yapmalıydı bilememişim ben ilişkiyi götürmeyi de bilememişim…
Özür dilerim….

Meğer sadece yüreğimle yetememişim insanoğluna birde ihtiyaçlarıma kullanmam gerekirmiş.
Becerememişim…
Özür dilerim…

Ben sadece sevgimle yetememişim…
Başkalarının da olması gerekirmiş hayatımızda…
Meğer ilişki dediğin bir kişiyle değil birkaç kişiyle olmalıymış bilememişim…
Özür dilerim…

Ben bir adım atarken o benden bin adım kaçıyormuş meğer…
Anlayamamışım yanında değil karşısında hiç duramamışım…
Ben sevmeyi bilememişim…
Özür dilerim…

Şimdi bir gelecek çizdim kendime hiçbir sonu olmayan umarım mutlusundur… Hayatta inandığım her şeyi bir saatte yok ettin ki ben o inandıklarım için bir çok kişiyi çiğnedim bir çok şeye göğüs gerdim. Ama sayende artık hayata değer hiç bir şeyim kalmadı anamdan babamdan başka.

İleriye baktığımda; hani o seninle beraber açtığım bembeyaz sayfa var ya kapkaranlık çıkıyor şimdi karşıma… Altında ise senin imzan yanında da bir gülücük var inan bana…

Çok gülmüş olsan gerek bıraktıklarını ardında gördüğünde. Beni nasıl yıktığını anlattığın insanlara nasıl öldürdüğünü de anlatıyor musun? Benim ki de soru yani tabiî ki anlatıyorsundur kahkahalarının dünyayı doldurması lazım ya. Hatta anlattıklarında çok gülüyordur eminim.

Öylesine bir acı yüklemişsin ki kalbime yüklemişsiniz ki kalbime sen ve seninle bu çirkinliği paylaşanlar; şimdi gözlerimle gülemiyorum hayata yaşanacak ertesi gün varmış gibi bakamıyorum insanlara asla güvenemiyorum tuttuğum takımdan ve pikniklerden nefret ediyorum… Ve her geçen gün lanet yağdırıyorum…

‘ Aşkısı baksana ona aşkısııııııı ‘

Unutma!
Çok büyük kalbim vardır benim ama çok büyük de bir acım… Kalbim ne kadar büyükse acım onun bin katı büyük ve öylesine bir lanet yağdırıyorum ki hayat bana nasıl zindan olduysa tüm bu çirkinliklere de zindan olacak inanın bana…!

Gözümü kapadığım gecelerde kan kusuyor gözümü açtığım aydınlıklara lanet yağdırıyorum artık kapkaranlık sayfalarda hepinizin imzası var. Bunu bilin ve öyle yaşayın hayatı.

Kime diyorum ki ben!
Sizin bundan mutluluk duyduğunuzu unutmuşum bile.

Eğer hala yüzünüze bakıyorsam bilin ki kalbimin kırılmadık birkaç parçası daha var onları da yok etmenizi beklediğimdendir

Yokluğunun İki Yakasını Bir Araya Getirip Varlığını İliklermisin Ömrüme…

Ekleneyen:GeWeZe

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.