nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Terazi Burcu Hakkında Bilgi

admin | 31 Ocak 2015

Astroloji, Genel Kategorisindeki Yazı 421 Kez Okundu, 10 Yorum Yapıldı.

resim yok

Doğum tarihi: 23 Eylül – 23 Ekim

Grup: Ateş ve negatif

Burcun cinsiyeti: Erkek

Üstün yetenekler: Dengeli olmak

Özellik: Saygı, zariflik

Amaç: Zengin ve düzenli bir hayata sahip olmak. Ancak paraya çok fazla önem vermez.

Kötü huylarınız: Gösterişten çok fazla hoşlanmak

Uğurlu gün: Cuma

Uğurlu renk: Turkuaz, açık mavi, mat renkler, açık pembe

Uğurlu müzik: Romantik parçalar

Uygun eş: İkizler, Kova

Karakteristik Özellikler

Terazi burcu insanları davranışları bilinçli ve bilinçsiz sakinleşme amacı gütmektedir. Üzerindeki gerilimi atmak için önceden belirlenen hedeflere adım adım ilerler. Terazi ikileme ve paradoksa karşı yüksek tolerans gösterir. Ayrıca tüm bütünlerin birbirini tamamlayan yarımlardan oluştuğu kanaatini güder.

Terazi Burcu Hakkında Bilgi

Terazi Burcu Hakkında Bilgi, Kısacası Ne Ararsanız Var Burda.

Terazi burcu insanları bir konuyu değerlendirirken konuyu her yönü ile ele alır. Karşıt görüşlerde değerlendirilir ve en doğru kararlar alınır. Terazi aynı zamanda ikili ilişkilerde de oldukça başarılıdır. Özellikle sahip olduğu kibarlık yeteneği sayesinde karşısındaki insanları çok kolay bir şekilde etkileyebilmektedir. Terazi günlük hayatta kimi zaman yol ayrımına gelerek seçim yapmak zorunda kalabilir. İkileme olan hoşgörüsü yüzünden karanlığa sürüklenebilmektedir.

Yükseleni Terazi burcu olan kişiler ise çevreleri tarafından sevilmek ve hoş görülmek istenirler. İnsanları tanıma yeteneğiniz sayesinde farklı insanları çok kolay bir şekilde tanıyabilirsiniz. Ayrıca yaşamınızda ahenk son derece önemlidir ve her insanın eşit derecede muamele görmesi gerektiğine inanırsınız.

Astroloji : Tarot

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.