nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Çağla Şikel ve Emre Altuğ Ayrılma Kararı Aldı

admin | 31 Ocak 2015

Genel Kategorisindeki Yazı 387 Kez Okundu, 6 Yorum Yapıldı.

resim yok

Magazin dünyası 2015 yılına da hızlı bir başlangıç yaptı. Uzun bir süredir evli olan Çağla Şikel ve Emre Altuğ çifti ayrılma kararı alarak birçok kişiyi şoke etmiş durumda. İkilinin bu noktaya gelmesinin nedeni ise Kerem Tunceri.

Çapkınlığı ile bilinen Kerem Tunceri daha önce eşini Peray Özdil ile de aldatmış ve hatta bu ilişkiden de bir çocuğu olmuştu. Kerem Tunceri ise en son olarak Çağla Şikel ile aşk iddialarına karışmış durumda. Aylar önce ikilinin gizli gizli görüşmeye başlaması ve aşk dedikodularının çıkması üzerine Emre Altuğ, Çağla Şikel’in kerem Tunceri ile görüşmesini yasaklamış ancak aradan 1 ay geçmeden ikili tekrar görüşmeye başlamıştı. Bunun üzerine Emre Altuğ ve Çağla Şikel çifti de ayrılmaya karar verdi.
Çağla Şikel ile Kerem Tunceri arasındaki aş dedikodularına ise Kerem Tunceri’nin eski eşi Tuba Çıkrıkçı cevap verdi. İkilinin arasındaki ilişkiyi doğrulayan Çıkrıkçı daha sonra sessizliğe gömüldü.

Çağla Şikel ve Emre Altuğ Ayrılma Kararı Aldı

Çağla Şikel ve Emre Altuğ Ayrılma Kararı Aldı

Kerem Tunceri’nin ise Emre Altuğ’un yakın arkadaşlarından bir tanesi olduğu iddia ediliyor. Bir mekânda çekilen fotoğrafta aynı kare içerisinde hem Emre Altuğ’un hem de Kerem Tunceri’nin olması ise bu iddiaları güçlendiriyor. Adı aşk dedikodularına karışmış olan üç kişiden de henüz yapılmış bir açıklama yok. Üçünün de sessizliğe gömülmesi bu iddiaları güçlendiriyor. Zaten Çağla Şikel’de canlı yayın programını erteleyerek bu sessizliğini korumayı tercih etti.

Makala : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.