nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Soyle.Net Sohbet.Org Birleşimi

admin | 19 Mart 2024

Genel Kategorisindeki Yazı 507 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

Soyle.Net Sohbet.Org Birleşimi

Soyle.Net Sunucusuna ait bağlı tüm domainler satın alınarak sohbet.org bünyesine katılmıştır. Söyle mobi sohbet alanın da bugüne kadar tam 25 Yıl’a yakın hizmet sunan soyle.net artık tüm hakları sohbet.org tarafınca satın alınmıştır.

Günümüz de hemen herkesin bildiği soyle.net sohbet sunucu bugüne kadar bir çok arkadaşlık ortamını kendi muhabbet odaların da bir araya getirmiştir. Güzide piyasamızın en iyi sunucu ismi olarak kabul edilen soyle mobil destekli en iyi Bay ve Bayan arkadaşlık sitesidir. Site sataşında tamamen tüm hakları tarafımızca satın alınmıştır. Bir daha bu sunucu hiç bir şekil de el değiştirmeden (satış) yapılmadan yoluna en iyi adımlarla devam edecektir. Bugüne kadar bir çok web sitesini alanadlarının tüm haklarını alan sohbet.org sitemiz güçüne güç katmış bulunmaktadır. Bir çok arkadaşlık sitesini geri de bırakan mobil sohbet alanında lider konumda olan soyle.net ve sohbet.org birleşmesi tamamen yaptıklarımız ve yapacaklarımızın teminatı olarak yoluna devam edecektir. Birleşim olarak daha da canlanan global sohbet odalarımız da sizler de yerinizi şimdiden almaya hazır olun. Amacımız tamamen sizlere sohbe siteleri ile sosyallleşebilleceğiniz yeni arkadaşlar edinebiçeğiniz bir ortam yaratmak. Bu sohbet.org ve soyle.net birleşmesi ile mümkün. Sitemiz de sizler için bu ortamı bir aile sıcaklığı ile yarattık.

Günümüzde insanların iş hayatlarının çok daha yoğun olması nedeni ile sosyallık kavramı git gide uzaklaşılmakta olan kavramlardan biri. Uzun ,saatler ve yorucu günler den sonra sizler de boş zamanınızı en iyi şekil de değerlendirmek ve eğlenmek istiyorsanız sizleri de chat odalarımıza bekliyoruz. Eskiden yüz yüze yapılan sohbetlerin online ortamlara taşınmış halı olan canlı sohbet günümüzde bir çok birez tarafından tercih edilmektedir. Dünya’nın dört bir yanında yaşayan insanlar ile gerçekleştirmeniz mümkün olan aktif sohbet odaları ve mobil destekli chat siteleri sayesinde bireyler evden dahi çıkmadan sosyalleşme fırsatı bulmaktadır. Yeni arkadaşlar edinebileceğiniz bu mecralarda oluşturacağınız profile ilgi alanlarınızı hoşlandığınız aktiviteleri ve tercihlerinizi yazarak sizinle iyi anlaşabilesek insanları tamamen muhabbet odalarımızda bulabilirsiniz.

Soyle.Net sohbet sitelerinde mesaj aracılığı ile görüşmenin yanı sıra sesli görüntüü seçenekleri bunların yanında radyo ve oyun kanallarımız da güzel vakitler geçirebilirsiniz. Anonim olarak kullanabileceğiniz profiller sayesinde normalde kimseye anlatamadığınız çekindiğiniz konuları da edindiğiniz arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Zira pek çok kullanıcı javasız sohbet sitelerinde çok daha rahat bir şekilde iletişim kurabildiği için utangaçlık yaşamadan hoş sohbet etmenin mümkün olduğunu dile getiriyor. En iyi arkadaşlık sitelerin başında gelen soyle.net ve sohbet.org bedava chat odalarımız da her yaşa uygun kullanıcılar ile arkadaşlık kurabilirsiniz. Buna ek olarak chat yap tusuna bastıktan sonra eşsiz bir dünyaya adım atabilirsiniz. Türkiye£de yaşayan kullanıcıların yanı sıra farklı yabancı ülkelerden yaşayan bireylerin de tercih ettiği şöyle chat odaları ücretiz ve kaydolmanıza gerek olmadan giriş yapabileceksiniz. Kullanıcı adınızı kendizi temsil edecek bir takma isim (nick(rumuz) belirledikten sonra ücretsiz sohbet odalarımıza direkt giriş yapabilir ve yeni katılım yapan insanlarla muhabbet keyfine başlıyabilirsiniz. Bu odalarımızda her anın nasıl keyfili ve zevkli geçtiğini zamanın akışını anlayacak ve en değerli zamanınızı bu odalarda sohbet ederek geçirebilirsiniz. En iyi odalarımızın başında #Soyle #Sohbet #Sohbetburada#Yuzuk #Trsohbet ve #Mobi odalarımız gelmektedir. Sizleri de chat odalarımıza bekliyoruz. Bu sayede sizlerde gerçek insanlarla tanışabilir ve arkadaşlığınızı geliştirebilirsiniz. Sitemiz tamamen seviyeli bir ortam üzerine kurulmuştur, ve bu doğrultuda sizlere en iyi şekil de güzel sohbet imkanı sunmaktadır.

BİR ÖNCEKİ YAZI
BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.