nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Sohbetburada Mobil Sohbet

admin | 6 Ocak 2024

Genel Kategorisindeki Yazı 171 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

Sohbetburada Mobil Sohbet

Sohbet.Org Web sitemiz uzun Yıllar sonrasın da bünyesine bir çok web sitesi katmış bulunmaktadır.

Bunlardan bir tanesi sohbetburada.com web sitemizdir.

Bunların yanın da daha önce almış olduğumuz Sohbetburada mobil sohbet odaları bunun yanı başın da son dönem de bünyemize bir çok web alan adı katmış bulunmaktayız.

Sırası ile gidecek olursak Sohbet.ORG ile başladığımız bu serüven yolculuğumuz da Yuzuk.Net alanadını alarak piyasaya trchat siteleri olarak devam ettik. Turksohbet.com alan adının tüm hakları tarafımızca satın alınarak kullanıcılarımıza üyeliksiz bir şekil de chat hizmeti sağladık. Yazgulu olarak bir çok alana hizmet eden hem sohbet hem şiir hem de güzel sözler alanında adında yaş itibari ile söz eden ve sanal piyasasına adından çok güzel bir şekil de söz ettiren Yazgulu.Com sitesinin tüm hakları yine tarafımızca satın alınarak sohbet.org sunucu bünyesine katmış bulunmaktayız.

Türkiye’nin en çok tercih edilen markası haline gelen sohbet.org ve sohbetburada.com işbirliği ile piyasada bir çok web sitesini sohbet alanında hizmet veren en iyi siteler bünyesine katmış bulunmaktayız.

Sohbetburada kullanıcılarına mobil alanında en iyi şekil de hizmet sunan Türkiye’nin sayılı markalı sitelerin başında gelmektedir. Yapmış olduğumuz satın alımlar aslında piyasaya biraz renk katmış olsada bizim amacımız ve hedefimiz Tirkiye de ilklerin arasına girmektir. Yenilenen yeni yönetim kadromuz ile düzenli ve kurulu çalışkan bir ortam üzerine kullanıcılarımıza en iyi şekil de hizmet sağlıyan Ar-ge ekipimiz tamamen sizlere için sunucumuzda 7/24 şekil de hizmet sunmaya hazır bulunmakta.

En iyi mobil sohbet odaların da sizler de bizleri daha yakında tanımak için mobil sohbet odalarımıza giriş yaparak yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sohbetburada Mobil Sohbet Odaları

Muhabbet odalarımız da sizler de kendinize yeni insanlarla tanışabilir, kalıcı güzel dostluklar kurabilirsiniz. En iyi arkadaşlık sevgi portalı olarak sizlere üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hizmet sağlamaktayız. Piyasada tamamen bir markaya sahip olan sohbet.org alanadına bağlı yaklaşık olarak 1350 Adet chat ve sohbet üzerine hizmet sunan alan adları mevcut. Bu alanadlarından bazılarının web tasarımları yapılmakta, bazıları şuan kapalı durumda, her geçen gün bu kapalı web sitelerimizi de açarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edecez. Bizleri tercih ettiğimiz için sizlere teşekkür ederiz.

Sohbet.Org ve Sohbetburada.Com Turksohbet.Com Yazgulu.Com Yuzuk.Net Mavra.Com Yönetim.

BİR ÖNCEKİ YAZI
BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.