nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Sevipte Ayrilanlara

admin | 25 Ağustos 2011

Şiirler Kategorisindeki Yazı 333 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

Bu Siiri bir Zamanlar Sevipte Sımdı Ayrı Olanlara Armagan Edıyorum Ve Aci Cekenlere Armagan Ediyorum.!!!

Sen Sevmesını Bilmeyen Ask icin hic Degmeyen Birisin Ayni Zamanda Zir Delinin Birisin Adini Kalbime Ask İle Yazmistim guzel bir hayali gercek sanmistim senin sevgine nasilda kanmistim seni sevdigim icin Ozer dilerım..!! İntikamim cok acidir yapmayan yalancidir soyle bu kacincidir senin bana yaptigin herseyin bir sirasi var sira bana gelecek unutmaki zalim son gulen iyi gulecek yaptigin yanina kalmayacak bir kiyamet kopacak kulagini ac iyi dinle zalim seninle hesabim var intikamim alinacak..!!
Sen her zil caldiginda o mudur diye kapiyi actin mi? her telefon caldiginda O mudur diye tekefonu kaldirdin mi? sen sokagin basindan gecerken gozlerinle beni aradin mi? bunlari sen yasamadin sen bilemessin bunlari ben yasadim ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim KITAPSIZ senin sevgin yasamadan bittimi senin gulerin acmadan kirilip koparildimi senin aciz bedenin hic bu dunyada yandimi bunlari sen degil bunlari ben yasadim ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim kitapsiz sen hic ardi ardina sigara yaktin mi sen hic sabahlara kadar agladin mi ? sen hic severken aldatildin mi bunlari sen degil bunlari ben yasadim ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim kitapsiz sen her gordugunu bana benzettin mi peki sen bana degil bir baskasina seni seviyorum dedin mi sen diyemesin be gulum sen sevemesin bunlari sen yasamadin bunlari ben yasadim ben bilirim allahsiz ben bilirim kitapsiz sen hic dogduguna pisman oldun mu sen hic icki sarhosu degil sevgi sarhosu oldun mu sen hic bir kula kul oldun mu bunlari sen degil bunlari ben yasadim ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim kitapsiz sen meyhaneleri iskembeleri ev yaptin mi sen ALLAH var bİr baskasİna taptin mi sen icipte bir sokak kosesinde yattin mi bunlari sen yasmaadin sen bilemesin bunlari ben yasadim ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim kitapsiz sen insanligini bir insana satin mi sen hic kendini bilerek atese attin mi sen yilarca bir sevgi ugruna yipratildin mi bunlari sen yasamadin sen bilemezsin bunlari ben yasadım ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim kitapsiz sen hic felegin agir sinesiyle karsilastinmi senin goz yaslarin yagmur olup sele karistimi senin zavanli omrun tas kalbin aci cekmeye alistimi bunlari sen yasamadin sen bilemesin bunlari ben yasadim ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim kitapsiz sen hic cikilmaz bir kuyuya atildin mi sen hic karanlik odada yalniz kaldin mi sen hic bitmeyen bir aciyla ayndin mi bunlari sen yasamadin sen bilemessin bunlari ben yasadim ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim senin umutlarin ve hayalerin hic yasamadan bittimi sen unutmak icin dogdugun yasadigin yerlere gittin mi sen dogruyu sevmedin ki utanasin zalim bunlari sen yasadim ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim kitapsiz sen hic duvarlara seni seviyorum diye yazdin mi sen hic kendine soz verdin mi bu sevda bitmeyecek die sen hic allaha dua ettin mi sevdigime beni kavustur diye bunlari sen yasamadin bunlari ben yasadim ben bilirim ALLAHSIZ ben bilirim kitapsiz sen hic isyan ettin mi allaha neden yaratin neden yasatmiyorsun diyee sen hıc azraıle meydan okudun mu sen benım canımı alamasin diye sen hic kaderine kustun mu ben kaybetim sen kazaniyorsun diye bunlari sen yasamadin bunlari ben yasadim ben bilir
iım ALLAHSIZ ben biliırim ktapsız ..!!!
Ekleyen:GeWeZe

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.