nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Kova Günluk yildiz fali

admin | 25 Ağustos 2011

Genel Kategorisindeki Yazı 616 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

Bugün kendinizle çok barışıksınız. Kendinizi bakımlı ve şık hissedeceksiniz. Zaten öylesiniz de. Uzun zamandır kendinizle ilgilenmiyordunuz, bugün ilgilenmeniz için fırsatınız ve isteğiniz olacak. Bir yol planı yapabilirsiniz. Eğer yolculuk için karar verirseniz, sonuçlarından çok memnun kalacaksınız. Birilerinin bu konuda sizi yüreklendirmesi gerekecek.

Aşk Yaşamı : Güzel mesajlar verecek, karşılığını alacaksınız. Duygularınız birbirine denk. İdeal gününüzdesiniz. Bir ilişkisi olmayanlar için, yeni bir ilişki kapısı aralanabilir. Kapı aralandıktan sonra iyice açmanın önünde bir engel yok.

İş Yaşamı : İşkolik gibi davranmanız yakın çevreniz tarafından çok da hoş karşılanmıyor. Biraz işlerden uzak kalmak için fırsat yaratmanız gerekebilir. Bu hem size, hem yakın çevrenize iyi gelecek.

Para Durumu: Yapacağınız bir harcama nedeniyle canınız sıkılabilir. Aslında hesapsız davranmazsınız ama bu kez hesapsız davrandığınızı hissedeceksiniz. Küçük birikiminiz eriyebilir, dikkatli olmanızda yarar var.

Dikkat: Güne neşeli başladınız, neşenizi bozacak şeylere izin vermeyin. Ne yazık ki neşenizi kaçırmak için fırsat kollayanlar var.

Ah neseli basladigimizda bozulacak kadar bi dert cikmasada hic izin vermeme luksumuz olsa daha iyi olmaz mi be:(

Ekleyen GeWeZe

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.