nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Sanal Sohbet İletişim

admin | 8 Mayıs 2014

Genel, Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 478 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

resim yok

Sanal İletişim

Günümüzde sanal âlem adıyla internette Sohbet ve Chat olarak bilinen hızla yayılan bu camiada her gün yeni ve eğlenceli siteler kurulup insanlara sunulmaktadır. Dikkat çeken bu sohbet ve Chat siteleri gerçekten sanal ortamda baya ilgi odağı olmaktadır. Herkesin her bireyin yakınları akrabaları arkadaşları ve tanıdıklarıyla iletişime internet üzerinden kolaylıkla ulaşması Sohbet ve Chat’e olan girişimciliği arttırmaktadır. İletişim bu gün sahip olduğumuz teknolojide ve insan hayatında çok önemli bir yer kaplamakla kalmayıp Sohbet ve Chat ile acil ve büyük önem arz eden iletişim noktalarında örneğin; hastaneler, okullar, polis merkezleri askeri üstler ve daha birçok noktalarda genellikle kullanılmaktadır. Bu hızlı haberleşmenin faydalarından özellikle hız odaklı iletişimin sağladığı yararlar günümüzde bu teknolojide haberleşmeyi daha ilerilere taşıyarak insanları rahat imkân yaratmış durumdadır. Bu bilinçte olan insanoğlu teknolojiyi rahatlıkla imkân ortamı yaratarak kullanıp topluma çevreye ve sivil toplum örgütlerimize de fayda sağlayan konumuna gelmiştir. Bilinçli olarak kullanıldığı durumlarda sosyal toplumlardaki dar boğazlardan kurtulup refah seviyesine ulaşılmıştır.

Makale : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.