nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Ruya Tabirleri:G

admin | 19 Eylül 2010

Astroloji Kategorisindeki Yazı 237 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

GALİBİYET : Rüyasında kendisini herhangi bir spor karşılaşmasında galip görmüş olan kimse ertesi gün bir iş teşebbüsünde mağlup olacak demektir.  • GAM : Rüyasında kendisini gamlı bir durumda gören kimse ertesi gün eğlenceli ve uzun dakikalar geçirecek demektir.   • GAMZE : Rüyasında gamzeli birisini gören kişinin ertesi gün işleri iyi gidecek, memursa terfi edecek, işçi ise zam alacak, öğrenci ise derslerinden iyi puanlar alacak demektir.  • GANGASTER : Rüyasında gangaster gören bir kimsenin hayatının ve geleceğinin güven altında olduğuna işarettir.  • GANİMET : Rüyasında kendisini bir savaş sonunda ganimet almış olarak gören kimsenin başından talihsiz bir aşk macerası geçecek ve bu nedenle uzun yıllar üzüntü çekecek demektir.  • GAR : Rüyasında gar gören kimse, çok yakında uzun zamandan beri arzulamakta olduğu seyyahate çıkacak demektir.   • GARAJ : Rüyada garaj görmek, yakında gelecek olan serveti ve itibarı bildirir. Garajda çalışıyorsa, gelirini çoğaltmak için kendisine iyi bir fırsatın çıkacağını müjdeler.  • GARAJ : Özel hayatta da düzen demektir. 

GARDIROP : Rüyasında bir gardrop gören kişinin yıllardır kurduğu hayaller bir anda gerçekleşecek demektir. 
GARDİYAN : Rüyada bir gardiyan görmek, rüyayı gören kişinin elinden bir kaza çıkacağına işarettir. 
GARSON : Rüyada bir garsonun dostlarınızdan biri olarak karşınıza çıkması; ailenizden zor duruma düşen birisinin yardımına çağrılacağınıza işarettir.  
GAZETE : Rüyada gazete okuyan, yakında umulmadık ve çok ilgileneceği bir olayla karşılaşacak demektir. 
GAZİNO : Rüyada bir gazinoda oturarak eğlendiğini görmek, tüm çabalara rağmen ruh sağlığının bir türlü sağlanamayacağı şeklinde yorumlanır.  
GAZOZ : Rüyada gazoz şişesi görmek, çok kısa bir zaman içinde beklenmedik, umulmadık bir haberle karşılaşmaya işarettir. Gazoz içmekse para kaybı biçiminde yorumlanır. 
GEBE : Kadınlar için kendi veya başkasını hamile görmek günah ve suç işleyeceğine; kızlar için kendi hakkında yapılacak dedikodulara işarettir.  
GECE : Bu rüya sıkıntı ve tasayla yorumlanır. 
GECE : İş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız. Canınız sıkılacak; fakat güçlü olmaya çalışın. 
GELİN : Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin neşe, huzur, güzel haber ve yaklaşan güzel günler demektir. Gelin olduğunu gören bekar ise evlilik olacağına işarettir. Ancak gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacak, yırtık yada kirliyse sonu belirsiz bir evlilik olarak yorumlanır. 
GEMİ : Rüyada gemi görmek, tasa, hastalık ve mali sıkıntıdan kurtuluşa işarettir. Geminin karaya oturması, o kimsenin arsız ve namussuz olmasına, dininde ayrılık göstereceğine işarettir. Gemi içinde birşey görmesi, onun servet sahibi olmasına; bekarsa evlenmeye işarettir. Rüyada geminin batması görmek iyi ve karlı bir işe başlanacağı şeklinde yorumlanır. Gemi batarken düdük sesi işitilmişse kar çok fazla olacak demektir.  
GENERAL : Rüyada general görmek hayra yorumlanır. Rüyada general şan, şeref ve itibar demektir. 
GEOMETRİK ŞEKİLLER : Rüyada üçgen, beşgen gibi geometrik şekiller gören kişinin çok yakında başına üzücü bir olay gelecek ve bu olayın nedeni rüyayı görenin bizzat kendisi olacak demektir.  
GERDEK : Rüyada gerdeğe girildiğinin görülmesi, sonu gözyaşı ile bitecek bir olayın başlangıcı demektir.  
GERGEDAN : Rüyada gergedan görmek, sosyal çevrenizde son derece nüfuslu bir insan olacağınızı gösterir. 
GEYİK : Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir. Rüyada geyik avlamak hayırlı bir işaret sayılmaz.  
GEYİK : Rüyada dolaşan geyik görmek tanımadığınız insanların neden olacağı sorun demektir. Bir geyik yakaladığını gören kişi tanımadığı birinin sorununu çözer ve bundan dolayı kısmet alır demektir. Bir geyiği vurduğunu gören, kişi uzaktan alacağı bir habere çok üzülür anlamındadır. Geyiği seven veya okşayan biri tanımadığı biriyle macera yaşar demektir. 
GİRDAP : Rüyada girdap görmek, pek yakında bir tehlikeye maruz kalınacak demektir.  
GİŞE : Rüyasında bir sinema veya tiyatro gişesinde kendisini gören kimse hayalperest bir kimsedir. Bu hayallerini kısıtlaması gerekmektedir.  
GİTAR : Rüyada gitar çalmak, artistik kabiliyetlerinizin bulunduğuna işarettir. Rüyada gitar sesi duymak, postadan çoktandır beklediğiniz bir haberin geleceğine işarettir. 

GİYSİ : Yırtılmış, eskimiş giysiler; tanımadığınız bir kişinin size kötülük yapacağı anlamındadır. Temiz ve yeni giysiler varlığın haberidir.  • GONCA : Kısa sürede başarılı olup güzel bir yaşam süreceğiniz anlamındadır.  • GÖBEK : Kocaman şişman bir göbek; ciddi sağlık sorunlarına ; güzel sağlıklı göbek iş yaşamındaki başarılara işarettir.  • GÖÇ : Rüyada göç etmek dinin yasak saydığı şeylerden kaçınmakla yorumlanır.  • GÖĞÜS : Şekli düzgün göğüs şans demektir. Şekilsiz göğüsler, aşk yaşamınızda hayal kırıklıkları yaşayacaksınız anlamındadır.  • GÖK : Rüyada gökyüzüne çıkmak, hüznü işaret eder. Eğer merdivenle çıkıyorsanız, bu, başarı ve şöhret sahibi olacağınız anlamına gelir.  • GÖK GÜRLEMESİ : Gök gürültüsünün sesini duymak, bir felaketin yaklaştığına ve önceden tedbirli hareket edilirse bu tehlikenin önlenebileceğine işarettir.   • GÖKKUŞAĞI : Mutluluğun ve başarının haberidir. Uğraştığınız her işte başarılı olacaksınız demektir.  • GÖL : Rüyada göle girmek onun hile ile aldatılacağına işarettir.  • GÖMLEK : Rüyada gömlek her ne şekilde görülürse görülsün, onun çok yakında refaha kavuşacağını haber verir. Gömlek yırtıksa onun çok yakında büyük bir servete kavuşacağını gösterir.  • GÖMÜLMEK : Eğer diri diri gömüldüğünüzü gördüyseniz, yakın zamanda ciddi bir hata yapacaksınız demektir.  • GÖZ : Size zarar vermek isteyen bir kişinin sizi gözetlediğine haber verir.  • GÖZLÜK : Etrafınızda bazı gerçek olmayan dostlarınız olduğunu bildirir.  • GÖZYAŞI : Rüyada görülen gözyaşı kaygı ve kederle yorumlanır.  • GÜÇ : Rüyasında kuvvetlendiğini gören kimse gerçek yaşamında da kuvvetli olacak demektir.  • GÜL : Rüyada gül görmek, çok iyi bir şekilde yorumlanır. Birisinin gül toplaması, vaktinin hoş geçeceğine, muradına ereceğine, çok hayırlı haberler alıp sevineceğine işarettir. Gül herkese para ve saadeti müjdeler. Aşık bir kadın gül görmüşse sevdiğiyle birleşir.   • GÜLMEK : Uykudan sabahleyin gülerek uyanmak bol para ve saadetin gelecceğini müjdeler. Bir şakaya gülmek sevince, mala ve zenginliğe kavuşacaktır.   • GÜMÜŞ : Rüyada paraya çevrilmiş gümüş görmek, güzel bir kadınla beraberliğe işarettir.   • GÜNDÜZ : Rüyada gündüz olduğunugörmek onun her türlü kaygı ve tasadan kurtuluşuna; güzel bir eşe, sevimli bir evlada işarettir.   • GÜNEŞ : Rüyada güneş görmek, erkek çocuğunun doğmasına; bir kadının rüyasında güneşi taşıması onun evlenmesine işarettir.

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.