nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Oğlak Burcu Hakkında Bilgi

admin | 26 Ocak 2015

Astroloji Kategorisindeki Yazı 382 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

Doğum tarihi: 22 Aralık – 20 Ocak

Grup: Toprak ve negatif

Burcun cinsiyeti: Dişi

Üstün yetenekler: Dirençli ve kararlı olmak

Amaç: En tepeye ulaşarak başa geçmek

Kötü huylarınız: Çok fazla meraklı olmak

Uğurlu gün: Cumartesi

Uğurlu renk: Koyu kahverengi

Uğurlu müzik: Halk müziği

Uygun eş: Boğa, Başak

Karakteristik Özellikler

Oğlak burcu insanları toplum içindeki yerlerini sağlamlaştırabilmek için çeşitli sıkıntılara göğüs germek zorundalar. Karşılarına çıkacak olan baskılara göğüs gerebilmeleri içinse hem sabırlı hem de disiplinli olmaları gerekiyor. Diğer burçların aksine Oğlak burcu bekleyebilir. Belirli bir konu üzerinde karar verdikten sonra çevreden gelebilecek baskılara aldırmadan rotasında kalabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca belirlediği hedeflere ulaşabilmesi içinde doğal duygularını kontrol etmesi ve yönlendirmesi gerekiyor.

Oğlak Burcu Hakkında Bilgi

Oğlak Burcu Hakkında Bilgi

Oğlak burcu içgüdüsel pratikler yaparak karşısına çıkacak zorluklara göğüs gerebilir. Kurduğu hayallerin hayatındaki yeri ise o hayallerin gerçekleşmesine bağlı olarak değişebilir. Kendisine karşı olan saygısı vardır ve ne olduğunu çok iyi bilir. Hayatıyla ilgili kararlar verirken de kendi başına zaman geçirmesi gerekiyor. Planlamalarını yaptıktan sonra ise topluma karışarak planlarını uygulamaya koyar. Oğlak burcunun tek hedefi vardır. Kendisine ne doğal geliyorsa onu yapmak.

Eğer yükseleniniz oğlak burcu ise o zaman çok titiz birisiniz denilebilir. Yapacağımız bir işe sabit kararlar alarak başlar ve bu kararların peşinden gideriz. Yani yapılan her iş sistemli ve organizedir.

Makale : Admin

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.