nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Diyet Kurabiye Tarifi

admin | 31 Ocak 2011

Yemekler Kategorisindeki Yazı 290 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

KEPEKLİ DİYET KURABİYE

MALZEMELER:

 

 

 

YAPILIŞI

 

DİYETİSYEN GÖZÜYLE…

Börekler, çörekler, pastalar ve kurabiyeler, çay saatlerinin vazgeçilmez damak zevkleri…

Pasta, börek yapmayı seven özellikle ev hanımlarının arasında gidip gelen tarifler, sağlığımızı ne kadar tehdit ediyor??

Oysa paylaştığımız keyifli sohbetleri sağlıklı yiyeceklerle tatlandırmak elimiz de …

İşte, kepekli diyet kurabiye tarifi de buna güzel bir örnek..

Kurabiyelerin sağlık açısından yarattıkları tehlike içerdikleri rafine ürünlerden  (beyaz un ve şeker gibi) ve doymuş, trans yağ asitlerinden  (yağlı süt,  margarin ve tereyağı gibi) gelmektedir..

Kepekli diyet kurabiyemizin özelliği  içerisin de sıvı yağ, kepekli un, kuru meyveleler  içermesinden dolayı, hem kalorisi normal kurabiyelere göre daha az, hem de kompleks karbonhidratlara yer verildiği için kan şekerini daha az yükselten ve tok tutan bir kurabiye olması…

Her yaşta kilo verme programı içinde olan, formunu korumak isteyen ve diabetik bireylerin zevk alarak yiyebilecekleri bir kurabiye tarifi..

Afiyet olsun…

Dyt.Yeşim Cerrahoğlu

Ekleyen Diyar

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.