nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Cin Astrolojisine Göre Burclar

admin | 30 Ocak 2011

Astroloji Kategorisindeki Yazı 293 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

FARE
Yıllar: 1936-1948-1960-1972-1984-1996-2008
Çok zeki, girişken, çekic, konuşma yeteneği gelişmiş, dinamik, faal, dakik ve girişkendir. Aynı zamanda hırslı, meraklı ve huzursuz bir yapısı vardır. Çok kolay arkadaşlık kurar. Önsezileri gelişmiştir. Kıvrak bir zekası vardır. En zor durumlara bile kolaylıkla uyum sağlar. İdeallerine inanır, ailesine karşı çok koruyucu ve cömerttir. İlgili bir ebeveyndir.

ERKEK: Dengeyi, tutarlılığı arasa da hareketli bir yaşam sürer.
Polemiğe girmekten hoşlanır ve alıngandır. İlişkilerini açıklık ve düzgünlük üzerine kurar. Hem eleştirel hem anlayışlı bir dostur. Aşk onu daha huzurlu, sakin kılar.

KADIN: Çok pratik ve zeki, gireşken, aynı zamanda romantik ve bağımsız bir kadındır. Doğal ve sade bir güzelliği vardır ve çok çekicidir. Herkesle anlaşır. Adalet duygusu çok gelişmiştir. Kendisine karşı gelenleri kolay kolay affetmez. Genellikle doğru erkekle evlenir, iyi bir ev sahibesi, sevecen bir eş ve anne olur.

YABAN ÖKÜZÜ
Yıllar: 1937-1949-1961-1973-1985-1997-2009
Sükunet ve barışı sever. Hayatta ağır ve emin adımlarla ilerlemeyi ilke edinmiştir. Hiçbir engel cesaretini kıramaz. Sabırlı ve inatçı, oldukça muhafazakardır. Parayı ve rahatlığı sever, maceradan hoşlanmaz. Modayı takip etmez. Yalnız kalmaktan hoşlanır, iş yapmaktan kaçınmaz ve yorgunluğa
dirençlidir. Nazik, arkadaş canlısı, sadık ve sorumluluk hissi gelişmiş bir insandır. Aşkta samimi ve düzdür. Aile yaşamını sever ve ailesinden hiçbir şey esirgemez.

ERKEK: Saygı duyulmaktan hoşlanır. Bir kadına bağlanmadan önce artıları ve eksileri iyice değerlendirir. Fazla tutkulu ve girişken değildir. Aşk onu utangaç bir delikanlı yapar.

KADIN: Çok nazik, düzenli, hassas, kararlı bir kadındır. Organizasyon yeteneği çok gelişmiştir. İstediği herşeyi de elde eder. Çok dişi bir stili vardır, ama ölçülüdür. Eşinin gölgesinde yaşayabilir. Çok iyi bir eğitimcidir. Çocuklarına karşı hem sevecen hem biraz katıdır.

KAPLAN
Yıllar: 1938-1950-1962-1974-1986-1998-2010
Çok çekici, karzimatik ve otoriter bir kişiliğe sahiptir. Gururlu ve bağımsızdır. Doğuştan fatihtir: girişken, asi, hırslı ve çoğu zaman tehlikeli bir fatih. Olağandışı bir canlılığa sahiptir. Hak ettiği başarıya çoğunlukla kavuşur. Aşkta içgüdüsel, tutkulu, kıskanç ve sahiplenici, bazen acımasız, biraz yüzeyseldir. Çocuklarına çok düşkündür.

ERKEK: Aktif, enerji dolu ve huzursuzdur; maceradan hoşlanır.
Araşkadaş ilişkilerinde dürüst ve cömerttir. Eş olarak ise biraz zordur. Eş seçiminde çoğunlukla hata yapar ve kolaylıkla boşanır. Sadık olmadığı gibi kıskançtır. Ağlayan kadınlara tahammül edemez.

KADIN: Evin dışında birçok ilgi alanı vardır. Modayı çok yakından takip eder, şıktır, beğenilmekten hoşlanır. Bağımsız ve saldırgan, huzursuz ve atılgandır, sıradan aşklardan nefret eder. Erekkle eşit fırsatlarda bir ilişki ister. Kaplan kadınını elde etmek zordur.

TAVŞAN (KEDİ)
Yıllar: 1939- 1951-1963-1975-1987-1999-2011
Sakin, huzurlu bir hayat sürmek ister. Kontrolünü çok ender kaybeden, nazik, sakin, temkinli biridir. İş hayatında başarılıdır. Çevresindekilerle uyum içinde yaşamak için birçok şeyi de kabullenebilir. Ticarete yatkındır.
Lükse bayılır, rafine ve parlak bir hayat sürmekten hoşlanır. Arkadaş çevresinde çok sevilir. İyi bir ev sahibi ve konuktur. Aşkta büyük tutkuyu değil, sevecenliği ve ona güven duygusu verecek bir evliliği arar.

ERKEK: Şık, biraz benmerkezci, sosyal, barışçı, zeki ve gerçekçi biridir. Önsezileri gelişmiştir. Yaşam stilinin çok kişisel olmasını ister. Kendine pek güveni yoktur. Aşkta fazla sahiplenici ve asabi olmayan bir eş arar.

KADIN: Espri anlayışı çok gelişmiştir. Neşeli bir karakteri vardır, fedakarlıklar ona göre değildir. Hoş bir yaşam sürmekten hoşlanır. Aşırı duyarlı, romantik, sevecen biridir. Eş seçiminde biraz hesapçıdır.

EJDERHA
Yıllar: 1940-1952-1964-1976-1988-2000-2012
Birçok erdemi vardır. Canlı, coşkulu, iyimser, yeteneklerine güvenen biridir. Sıfırdan başlayarak çok zor hedeflere ulaşabilir. Keskin bir zekası vardır, mükemmellikten hoşlanır. Organizasyon yeteneği gelişmiş, diplomatik, dürüst ve samimi, bazen biraz saf biridir. Aşkta çok yoğun ve dürüst duygular besler. Hayranları çoktur ama o kolay kolay aşık olmaz. Ailesine karşı çok cömerttir.

ERKEK: Güçlü, iyimser, vaktinin çoğunun evin dışında geçirmekten hoşlanan biridir. Müsrif ve kendini beğenmiştir, herşeyin kendi kurallarına
göre yürümesini ister. Özgürlüğüne çok düşkündür. Evlilik hayatına pek yatkın olduğu söylenemez.

KADIN: Güçlü, otoriter, kendinden emin ve kararlı biridir. Erkekler üzerinde etki yapar. Cömert ve samimidir, özgürlüğüne düşkündür. Çeresindeki insanların saygısı ve beğenisini kazanmak ister. Hareketli ve dolu dolu bir hayat sürer. İş hayatında pratik ve etkindir. Çok yoğun duygularla sever.

YILAN
Yıllar: 1941-1953-1965-1977-1989-2001
Sakin, soğuk görünürler ama gizemli, mantıklı ve çok çekici
kişilerdir. İnce zevkleri olan, entelektüel yapıda bu kişiler övülmekten çok hoşlanır ve ona sadıkça hizmet edenlere karşı cömert davranır. Düşmanları, rakiplerine karşı acımasızdır. Aradan yıllar geçse de intikamını alır.
İmkanlarını çok iyi bilir. Sesisiz. sabırlı, kuşkulu ve altıncı hissi
kuvvetlidir. Fazla efor sarfetmekten hoşlanmaz, rahat, sakin bir hayattan hoşlanır. Aşkta pek sadık değildir, ama eşinden mutlak sadakat bekler. Kıskanç ve sahiplenicidir.

ERKEK: İçine kapalı, çevresinde olan bitene dikkatli, istediğini nasıl elde etmesi gerektiğini bilen biridir. Hedefleri basit ve pratiktir. Hırslı ve çok dürüst, tembel ama fikren çok aktif Yılan erkeği sürekli pohpohlanmak ister. Zeki, klas ve gölgede kalmayı kabullenecek bir kadın arar.

KADIN: Başarılı erkeğin ideal eşidir. Doğru kişiye karşı çok
vericidir. Çekici, soğuk ve vakurdur, karşı cinsi hem çeker hem iter. Aşk onu neşeli, canlı kılar, biraz kısakanç ve sahiplenici, aynı zamanda çok kuşkucudur.

AT
Yıllar: 1930-1942-1954-1966-1978-1990-2002
Dinamik, huzursuz, ateşli, faal, enerji dolu, özgür ve vahşidir.
Heyecan duymadığı hiçbirşeyi yapmaz. Yorulmak bilmeyen yapısı ve neşesiyle çevresindekileri kendisine hayran bırakır. Keskin, parlak bir zekası vardır.
Girişken ve pratik bir insandır. Hareketsiz yaşamdan hiç hoşlanmaz. Spora eğilimi vardır ve özgürlük onun için kutsaldır. Duysual yaşamda fazla romantik değildir.

ERKEK: Sosyal, girişken, başarıya yönelik biridir, hayal kırıklığına uğramaktan hiç hoşlanmaz. Kıskançtır ve sevgisi dolu sağlam bir aile ortamında yaşamak ister.

KADIN: Kur yapılmasından hoşlanır. Giyimine çok düşkün, şık biridir. Formda olabilmek için spor yapar. Onun için başarı ve özel arkadaşlıklar çok önemlidir. Özgürlüğünü her zaman için korur ve geç yaşta evlenmeyi seçer.

KEÇİ
Yıllar: 1931-1943-1955-1967-1979-1991-2003
Sevgi dolu, sevimli, özenli, kibar, cömert ve içtendir. Hoşgörülüdür, her işi yordamına göre halleder. Randevularına sadık değildir ve dakik olduğu söylenemez. Hırslıdır, artistik ve yaratıcı yönleri gelişmiştir; hayal gücü geniştir ve yaşam dolu bir insandır. Anlayışlıdır, rahatına ve sağlığına düşkündür, öte yandan şartlara uyum göstermesini de bilir. Ne var ki mücadeleci yönü zayıftır ve fazla pasif olabilir. Güvenli ve huzurlu ortamlara ihtiyaç duyar, çatışmanın her türlüsünden nefret eder. Mutluluğu için aşk ve ailesi çok önemlidir. Çok fazla romantik ve hayalperest olan Keçi insanı her zaman büyük aşk arayışındadır ve partnerine fazla yaslanmaya
meyillidir.

ERKEK: Ebedi çocuktur, havai ve sorumsuzdur ve annesine çok düşkündür. Tembeldir; bir eş ve baba olmanın gerektirdiği sorumluluklar onu korkutur. Bir kez söz verdi mi, ona sadık kalır. Mizah ve eğlenceden çok hoşlanır, ilgi çekmek ister ve özgürlüğü çok sever.

KADIN: Son derece dişidir, kedi gibi değişken ve kaprisli tavırlarıyla erkekleri cezbeder. Dağınık ve düzensizdir, ama son derece bakımlı ve hoştur. Aşkta korunma ve güvenliğe ihtiyaç duyar, kur yapılmasına bayılır. Hayal kırıklığına uğrayacak olursa eşine karşı buz gibi davranmakta tereddüt
etmeyecektir.

MAYMUN
Yıllar: 1932-1944-1956-1968-1980-1992-2004
Hayat dolu, sosyal, uyumlu, hayal gücü kuvvetli, meraklı ve yaşam sevinciyle dolu bir insandır. Dışardan bakıldığında açık, nazik v e dost canlısı görünse de, gerçekte oldukça inatçı ve hesabidir. Keskin bir zekası, ince bir mizah anlayışı vardır; meraklı ve fesat olabildiği gibi, her zaman samimi de değildir. En karmaşık durumlardan ustalıkla sıyrılmayı bilir.
“Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır” sözü Maymun burcu için söylenmiş gibidir. Dürüstlük, diplomasi ve özgürlük tutkusu, en olumlu özellikleridir. Aşk hayatında tatlı ve bağışlayıcı görünüşünün altında kararsızlık ve havailik gizlidir. Olgunluk çağında ailevi yaşamında gerçek huzuru bulacaktır.

ERKEK: Karmaşık, orijinal, bireysel bir tiptir. Kelime oyunlarına ve imalara bayılır. Şık ve zarif olmaktan büyük keyif alır, lüksü sever. Pek çok yeteneği olan, kültürü ve dost tavırlarıyla ilgi çeken Maymun erkeği, boş oturamaz. Başından çok sayıda aşk macerası geçse de, aslında aradığı derin değerlerdir.

KADIN: Hem ruhen, hem bedenen daima genç kalan Maymun kadını çok meraklıdır, herşeyi öğrenmek için tükenmez bir arzu duyar. İlgi çekici ve büyüleyici biridir ve farkedilmemesi neredeyse olanaksızdır. Teşvik edici, fakat kıskanç bir partner, şefkatli, yumuşak ve çok özenli bir anne olur.

HOROZ
Yıllar: 1933-1945-1957-1969-1981-1993-2005
Sosyal, çok yönlü, orijinal, egzantrik ve zekidir. Her zaman ilgi
odağı olmak ister ve konuşma kabiliyeti sayesinde çoğu kez bunu başarır. Öte yandan zalim, sabit fikirli ve gerçekleri görmesini engelleyecek kadar önyargılı olabilir. Eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Çok çalışkandır, ancak yalnızca gerektiği zaman. Birçoğunu asla sonuçlandıramayacağını bile bile
yeni projeler üretmeye bayılır. Aşkta utangaç, temkinli, duygusal ve şefkatlidir, ancak gerçek duygularını gizlemeyi çok iyi bilir. Kendine uygun bir partner bulamayabilir. Genellikle karşısına güvenilmez ve kuruntulu kişiler çıkar.

ERKEK: Keskin bir gözlemcidir; gözünden hiçbir şey kaçmaz. Huzursuz, tatminsiz, otoriter, kendinden çok emin, daima haklı olmayı isteyen biridir. Uzun vadeli projelerden hoşlanmaz. Aşkta sadık olmamasına karşın evliliğe inanır, çocuklara deli olur. Sevilmeye ihtiyacı vardır.

KADIN: Evin dışındaki görevleri ile eş ve annelik rollerini hayranlık duyulacak bir başarıyla yürütebilir. İletişime açık, zeki, düzenli, planlı biridir. Büyük duygusal çıkışları vardır. Sorumluluklarnın bilincinde ve kıskançtır, işine karışılmasından hoşlanmaz.

KÖPEK
Yıllar: 1934-1946-1958-1970-1982-1994-2006
Görev bilinci son derece gelişmiş olan Köpek burcu insanı sadık, dürüst, adil ve kararlıdır – tüm bu meziyetlerinin de farkındadır. Ne var ki ilk bakışta farklı bir görüntü çizer. Hassas ruhunu ve asaletini soğuk, alaycı bir maske altına gizler. Çok zekidir ve mizah duygusu gelişmiştir.
Kendinden daha zayıf olanlara hamilik etmesiyle takdir ve saygı toplar. Daima yardıma hazırdır, ancak takdir edilmemek onu derinden yaralar. Çin horoskobunun en sevimli tipleridirler. Aşkta çok vericidir ve abartmayı sever. Güvensizliği, sevme kapasitesinin önündeki en büyük engeldir.

ERKEK: Hayal edilebilecek en sadık eştir, fakat sevgisini göstermeyi bilmez. Açıklık ve netlik arar, özel hayatına girilmesinden hoşlanmaz. Aşkta son derece koruyucudur, iletişimcidir; karşısındaki kişiden güven ve anlayış bekler. Koruyucu, evhamlı ve sert bir baba olur.

KADIN: Çok güzel ve dişidir. Yumuşakbaşlı, duygusal, son derece hassas ve sakin bir kadındır. Kendisine değer verildiğini hissetmeye duyduğu ihtiyaç yüzünden mevki sahibi erkeklere zaafı vardır. Eş olarak içten ve sadıktır.

DOMUZ
Yıllar: 1935-1947-1959-1971-1983-1995-2007
Sert bir mizacı vardır ve düşünmeden harekete geçer. Kafasına bir şey koydu mu fikrini değiştirmek imkansızdır. Öfkesi korkunç olur, neyse ki uzun sürmez. Güçlü ve kararlıdır, ancak kin, intikam gibi kelimeler onun kitabında yoktur. Hoşgörülü ve keyfine düşkündür, sadık, samimi ve dürüst
bir insandır. Görevine sadık olan Domuz burcu insanı genellikle çok iyi yerlere gelir. Zaman zaman çok saf olabilir. Finans alanında çok yeteneklidir, çok zengin olabilir. Aşkta partnerini çok fazla idealize etmeye eğimli olması sebebiyle çoğu kez hayal kırıklığına uğrar. Eşine ise hiç acı çektirmez.

ERKEK: Sosyal bir tip olmakla birlikte (kulüplerden, derneklerden, kalabalık seyahatlerden ve kültürel aktivitelerden hoşlanır) yabani bir yanı da vardır. Dürüst ve cömerttir. Cinselliğe çok düşkündür.

KADIN: İş hayatında çok yeteneklidir; profesyonel kariyer için yaratılmıştır. Sevdikleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz, aşka inanır, yalana ve ihanete tahammülü yoktur. Bir ilişki sona erdiğinde gururu, ağlamasına ve yakınmasına engel olur.

Alinti Afyuksel

Ekleyen Diyar

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.