nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Chat Sohbet Günlüğü

admin | 28 Nisan 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 92 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

resim yok

İnternette sörf yaparken en çok takıldığınız ortamlardan biri de Chat odaları olmaktadır. Fakat bu amaca hizmet eden çok fazla site olduğundan site kaliteleri çok değişiklik göstermektedir. Bunu ortadan kaldırarak sizlere kaliteli sohbet ortamları sunabilmek adına düzenlediğimiz web sitemiz ile son derce keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken herhangi bir başka aktivatasyon beklemenize gerek yok. Üyelik işlemi için sadece rumuz belirlemeniz ve şifre oluşturmanız yeterli olmaktadır. Ayrıca bilgisayarınızda ya da telefonunuzda hangi cihazda kullanıyorsanız orda bir Java eklentisi olmalıdır. Çünkü hem sohbet hem de oyun imkanı sunduğumuz sitemiz Java eklentisi olmayan bilgiyi çalıştırmamaktadır. Bunu yüklemeden bu seferlik çalıştır seçeneği ile giriş yapabilirsiziniz. Fakat uzun vadede baktığınızda bir Java eklentisi edinmeniz sizin yararınıza olacaktır.. Üstelik bunu indirmek oldukça kolay bir işlem. Yani sitemizi ziyaret ederek son derece keyifli vakit geçirmek için gerekli olan tek şey rumuz ve şifre belirleyerek java eklentisi indirmeniz. Son derece basit bir eklenti olan ve sorunsuz bağlantı sağlayan bu program ile kopmadan hem sohbet edip hem de oyun oynayabilirsiniz.

Makala : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.