nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Başak Burcu Hakkında Bilgi

admin | 11 Şubat 2015

Astroloji, Genel Kategorisindeki Yazı 477 Kez Okundu, 6 Yorum Yapıldı.

resim yok

Doğum tarihi: 23 Ağustos – 22 Eylül

Grup: Toprak ve negatif

Burcun cinsiyeti: Dişi

Üstün yetenekler: Disiplinli bir hayata sahip olmak

Özellik: Dikkatli olmak ve her şeye aynı anda ilgi gösterebilmek

Amaç: Amaçlanan yolda daima başarılı olarak yükselmek

Kötü huylarınız: Çekingen olmak ve cesaretinizin olmaması

Uğurlu gün: Çarşamba

Uğurlu renk: Açık sarı, açık mavi

Uğurlu müzik: Eski romantik şarkılar

Uygun eş: Boğa, Oğlak

Karakteristik Özellikler

Başak burcu insanları kendi potansiyellerini zorlayarak en üst seviyeye çıkarmayı başarırlar. Hep en yukarıya ulaştıkları zaman hedeflerini daha da büyüterek her zaman en üstü hedeflerler. Ulaşılması zor hedefler, saflık, zor işler tüm bunlar Başak burcunun ana konularıdır. Gerçeklerle ilgili yıkılamaz dürüstlükleri vardır ve gerekirse kılı kırk yararlar.

Başak burcu asla halinden memnun olmaz ve sürekli olarak kendisini nasıl yenileyeceğiniz ve geliştireceğini düşünür. Asla tembellik yapmaz ve mütevazıdır. Kişisel yeteneklerini ve becerilerini ön plana çıkartmaz. Başak burcunun stratejisi hizmettir. Kendi yeteneklerini analiz eder ve bu yetenekleri nasıl daha iyi kullanacağınız ve geliştireceğini düşünür.

Başak Burcu Hakkında Bilgi, Başak Burcu Hakında Her Şeyi.

Başak Burcu Hakkında Bilgi, Başak Burcu Hakında Her Şeyi.

Yükseleniniz Başak burcu ise o zaman her konuya analizci gözüyle bakıyorsunuz demektir. Konuların detaylarına aşırı derecede dikkat edersiniz. Kendi ve çevrenizdekiler hakkında bir işe giriştiğiniz zaman mükemmeliyeti yapmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ayrıca bir işe kalkışmadan önce iş ile ilgili gerçekleri de sık sık araştırdığınız zamanlar oluyor.

Gönderen : Ali

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.