nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Ana ve Evlat!!!

admin | 29 Eylül 2010

Genel Kategorisindeki Yazı 310 Kez Okundu, 5 Yorum Yapıldı.

resim yok

 Pazartesi öğlen, kasabadan ilçeye gelen otobüse bindim. Yaşlı bir kadın önümdeki koltuğa oturdu. Otobüsün hareket saatini bekliyoruz. O sırada 35- 40 yaşlarında bir adam otobüsün kapısına geldi, ” Ana napıyorsun ” dedi yaşlı kadına. “İyiyim oğlum” dedi, hatrını sordu oğlunun. “İyiyiz işte, sen gelip gitmediğinden bilmezsin bizi, zengin oğlunun yanına gidersin” dedi oğlu. “O nasıl söz oğlum, ana ayırt eder mi” dedi. “Ediyorsun işte, sen zengin oğlunu seversin, neyse hadi eyvallah” dedi gitti adam. Kadın bana bakıp ” Görüyor musun şunu, ana ayırt eder mi evladını, kendi ilçede oturuyor, burada belediye de çalışıyor, öğlen arası gelip sorsa, oturup yemek yese olmaz mı dedi. Ben de ” Teyze onlar uzak duruyorsa sen yakın ol, gelin beni götürün de, şu ihtiyacımı alın de, telefon aç sen sor, sen uzak durursan onlar da uzak olur, sen yakın davran ki yakınlaşasınız” dedim. Kadın ağlamaya başladı. Çok defasında bu oğlunun evine gittiğini ama karısının kendisini istemediğini, bir gün gelinini “gelin ananızı götürün” diye diğer çocuklarına telefon açarken duyduğunu anlattı. Ağladı… “Şimdi hastalıklı bile değilim, elim ayağım tutuyor şükür ama yine de istenmedim” derken yine süzüldü yaşlar yanaklarından… İçim parçalandı. Hemen zihnim karıştı, annemi üzdüm mü acaba diye, gönlünü kırdım mı? Yok herhalde… Allahım, anne-babamızı üzmüş bir şekilde karşına çıkmayalım. Boşuna mı denmiş ” Bir kez gönül yıktın ise bu kıldığın namaz değil” (Alıntı)

Ekleyen : EmPeRYaL

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.