nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Yengeç Burcu Hakkında Bilgi

admin | 19 Şubat 2015

Astroloji, Genel Kategorisindeki Yazı 465 Kez Okundu, 9 Yorum Yapıldı.

resim yok

Doğum tarihi: 22 Haziran – 22 Temmuz

Grup: Su ve negatif

Burcun cinsiyeti: Dişi

Üstün yetenekler: Sabırlı olmak

Özellik: Merhametli ve yumuşak huylu olmak

Amaç: Sürekli olarak yükselmeyi istemek

Kötü huylarınız: Dikkatsizlik

Uğurlu gün: Pazartesi

Uğurlu renk: Beyaz, açık gri, gümüş, mor

Uğurlu müzik: Romantik şarkılar

Uygun eş: Boğa, Akrep, Balık

Karakteristik Özellikler
Yengeç burcu kaynaklarından en önemlisi duygularını akıcı bir şekilde anlatabilmesidir. Yengeç burcu insanlarından duygusal yoğunluk her zaman sonuna kadar açıktır. Yengeçler içine kapanarak duygularını saklamayı başarmalı ve güç toplamalılar. Yengecin kendini koruması açısından en güçlü yönleri şefkati ve ilgisidir. Yakınındakileri koruyup kollamak sevgisinin gücünün bir göstergesidir. Yengeç burcu insanları her ne kadar kendi iç dünyalarına kapansalar da belli bir süre sonra cesaret toplayarak kabuklarını kurmaları ve sevgilerini dış dünyaya yansıtmaları gerekiyor. Böyle yaptıkları zaman dünyayla da aktif olarak bütünleşmiş olacaklar. Önceleri kendi iç dünyalarının inceliklerini araştırmada kullandıkları sezgilerini sonrasında dış dünya ile paylaşacaklardır.

Yengeç Burcu Hakkında Bilgiler hepsi Bir Arada.

Yengeç Burcu Hakkında Bilgiler hepsi Bir Arada.

Yükseleni Yengeç burcu olan insanlar son derece duygusal demektirler. Çevresinde olan bitenlere karşı duygusal olacak ve tüm bunları sineye çekeceklerdir. Hislerimizi etrafınızdakilere anlatma yeteneğiniz sizi çevrenize karşı bölük pörçük bir karaktermiş gibi gösterebilir. İçinizdeki gizli kişiliğinizi dış dünyaya yansıtmıyor ve bunu kendi içinizde gizli tutmaya çalışıyorsunuz. Karşınızdakilerin sizin düşüncelerinize karşı çıktığı izlenimine de kapılabilirsiniz.

Burc Makalesi : Admin

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.