nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Kova(21 Ocak – 19 Şubat)

admin | 21 Eylül 2011

Genel Kategorisindeki Yazı 220 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

resim yok

Kiminiz evi kiminiz işi güzelleştirmek adına gayretle işe koyuluyorsunuz. Bu ay en çok estetik, güzellik ve bakımla ilgilenmek isteyeceksiniz. Ayrıca girdiğiniz ortamlarda da şıklığınız ve bakımınızla göz doldurmak isteyecek ve bunu başaracaksınız. Öte yandan aşk meselesi sanki biraz karışacak gibi. Bazı mevzuların tekrar etmesi veya eski konuların geri dönmesi sizi ilişkinizle yakından ilgilenmeye zorlayacak, ilişkinizi masaya yatırmanız gerekecek. Evle ilgili yatırım düşüncesinde olan Kovalar için çok iyi bir zaman diyebilirim. Şanslı gelişmelerle evle ilgili planlarınızı eyleme dökeceksiniz. Geçen ay bir iş teklifi alanlar ya da bir projeye falan başlayanlar için hummalı bir çalışma dönemi başlıyor. Ancak iş yerinde işini yapmayan ya da işinize engel olan biri hayli canınızı sıkacak, belki de onunla yolları ayıracaksınız. Zaten o kişiye ihtiyacınız da kalmamış. Burcunuza geri dönecek Neptün’ün yine planlarınızı karıştırması ve ne istediğinizi bilememenize, yani bir kafa karışıklığına yol açacak gibi. Kimi Kovalar ise sürpriz bir iş teklifi ile karşılaşıp bir anda yaptığı işi askıya alacak ve hevesle yeni işe dikkatini verecek gibi. Ama eğer bu ikinci bir iş ise güzel, asıl işinizi yarıda kesmeyi gerektiren bir iş ise bence yanlış olabilir. Zaten bir hevesle başlanacak ve sonu henüz belli olmayan bir iş.. Ayrıca kısa vadeli ve hızlı ilerleyen ve hızlı biten bir iş, bir proje, işbirliği falan ise size bir süre keyif verecek ve çabuk para kazandıracak bir iş olacaktır, bu durumda katılmaktan bir zarar gelmez. Aşk cephesine bakalım. Cazibeniz yerinde ama kafanız karışık.. Bekar Kovaların aşkta ikilem içinde kalması mümkün bu ay..

Ah yine askla ilgili konular var kovada yandik ki ne yandik:P

Ekleyen GeWeZe

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.