nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Kolay Aşklar Çağinin Çocuklariyiz…

admin | 31 Mart 2011

Genel Kategorisindeki Yazı 281 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

Kolay aşklar çağının çocuklarıyız biz. Yaşadığımız her şey bir klip kadar basit, kısa, anlamsız ve unutur oluyor… Ve her şey bir ölüm gibi kısa ve acısız. Bugüne kadar ya sevdiğim bütün kadınlar kalbimde öldü ya da sevdiği bütün erkekleri kalplerinde öldüren kadınları sevdim.

Yarım kalmış öpücükler mezarlığı gibi oldu kalbim. Ben kendimi tamamlamaya çalıştıkça, anladım ki, kadınlar yarım kalmış erkeklerin peşinde koşuyorlarmış. Tamamlanmış ya da hiç başlanmamış bir erkeği sevmiyorlarmış… Kadınlar tamamlamayı seviyor, yapmayı oldurmayı. İçine kendilerini katamayacakları bir oyundan kaçıyorlar. Hikayesine bir cümle eklemeyecekleri erkeklerin, hikayelerini hiç dinlemiyorlar. Binbir emekle oldurdukları, tamamladıkları erkeklerine uzaktan bakınca kendilerini hatırlıyorlar.
Kendi özgürlüklerinin peşine, erkeklerini tamamladıktan sonra düşüyorlar. Ve ben sevdiğim kadınların özgürleşmelerini yanımda yaşamalarından yoruldum. Bir kadın özgürleşirken önce en yakındakileri öldürüyor. En çok sevdiğini, ilk yıkıyor. En inceler, en çok ve en kolay kırılanlar oluyor. Özgürlüğün yolunun en yakınındakileri yıkmaktan, öldürmekten geçtiğini sanıyor.

Kaç kadın kendini özgürleştirdi, beni öldürerek. Gerçekten sevince insan, ölemiyormuş da. Sevdiğin kadın vurdukça yaraladıkça, canlı kalmayı çalışıyor metabolizma. Aşk yaralı da olsa canlı tutuyor. Özgürleştikten sonra ise, üzerine basıp geçtiği ilk kişi yine en yakındaki onu en çok seven oluyor…

Ekleyen:GeWeZe

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.