nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Kızılderili Astrolojisi

admin | 6 Nisan 2011

Astroloji Kategorisindeki Yazı 372 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

Kızılderililer, Zodyak kuşağını en iyi tanıyanlar arasında gelirler. Tarih sayfalarına baktığımızda gökyüzünün büyülü bilgeliğini yetkin bir şekilde kullandıklarını görürüz.

Zodyak Kuşağı, Kızılderililere göre bir Şifa Çemberidir. İnsana özgü her türlü problemler bu çember sayesinde çözülebileceğine inanılırdı. Bu çemberin rehberliğinden faydalanarak, kendi yaşamlarına yön verirler ve önemli tarihlerini belirlerlerdi.

Yeniden doğuma inanan Kızılderililer doğum-ölüm-yeniden doğum üçlemini tanımayı isterlerdi. Bunu farklı yaşlarda değişen enerji akışını sağlamak ve şartlara adapte olmak için kullanabileceklerini düşünürlerdi. Açıklamalarına göre, her insanın doğum tarihi Şifa Çemberine giriş noktasını, bitkiler,hayvanlar, madenler gibi alemlere, yani dünyadaki yaşama katılımını belirlerdi.

kaynak

turk.be astroloji bolumu

Ekleyen Diyar

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.