nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Karaciger Yaglanmasi

admin | 19 Ocak 2012

Sağlık Kategorisindeki Yazı 304 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

Karaciğer yağlanmasıyla ilgili sorunu olan insanların genelde alkol tüketimi yaptıklarını biliyoruz. Alkolün de ne kadar zararlı olduğunu ve hatta yağlanma konusunda da ne kadar ileri gittiğini, sağlık problemlerini açığa çıkardığını duymaktayız.

Sizler sağlık problemlerinizin karaciğerin yağlanmasıyla alakalı olduğunu düşünüyor, kısa sürede bu sorundan kurtularak sizlerde artık daha başarılı şekilde sağlıklı hayatınıza devam etmek istiyorsanız o halde kesinlikle alkolü bırakarak bir adım ileri atmayı başarmalısınız. Çünkü karaciğer yağlanmasının başlıca nedeni olan alkolü azaltmanız veyahut bırakmanız, sizin tekrar sağlığınıza kavuşmanızda kesinlikle iyi bir rol oynayacaktır. Sizler de kısa sürede yararlı olarak bu durum sayesinde faydalanabileceksiniz.

Sağlıklı bir yaşamın olmasını dileyenler için her zaman karaciğer yağlanmasından uzak durmak en önemlisidir. Çünkü karaciğer yağlanmasından uzak duran bir bireyin kısa süredeyağlanmaya karşı yapacağı yaptırım doğrultusunda ne kadar sağlıklı olduğunu kendisi fark edecektir. Bir yandan da karaciğerin yağlanmasıyla birlikte diğer hastalıklarında ortaya çıktığını bilmeli, bu yüzden her türlü hastalığa karşı gelebilmek için kısa sürede alkolle olan ilişkisine ara vermelidir.

Öncelikle dikkate alacağınızı umduğumuz bu makalemizde sizlere karaciğer yağlanmasının başlıca sebebi olan alkolden bahsetmiştik. Karaciğer yağlanmasının ilerlemesi sonrasında sirozun da açığa çıktığını bilmenizi isteriz. Siroz, basit bir rahatsızlık olmamakla beraber insanın kısa sürede ölüme kadar götürebilecek etkisi olduğu bir hastalıktır. Bu yüzden kesinlikle sizlerin siroza karşı gelmeniz açısından karaciğerinizin yağlanmasını engellemeli, her türlü bu tür sağlık problemlerinde sağlığınızı önemsemelisiniz.

Karaciğer yağlanmasıyla ilgili çeşitli tedaviler olduğu gibi bitkisel tedavi yöntemleri de vardır. Bu yöntemler arasında bir de Ahmet Maranki’nin oluşturmuş olduğu maydanoz karaciğer yağlanmasıyla ilgili tedavi kürü bulunur. Belli miktarda maydanozun su ile kaynatılarak kısa sürede tüketilmesi ve çay gibi demlenerek bitirilmesiyle sağlıklı şekilde bitkisel tedavinizi de son vermiş oluyorsunuz. Bu şekilde benzer tedavileri uygulayarak sizlerde karaciğer yağlanmasını önleyebilir, bu sorunun önüne geçebilirsiniz

Ekleyen Diyar

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.