nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Kalpten Mesajlar

admin | 26 Ocak 2014

Mesajlar Kategorisindeki Yazı 407 Kez Okundu, 4 Yorum Yapıldı.

resim yok

KALPTEN KALBE HASRET MESAJLARI
*Gün gelir aşkların dili tutulur, kalıverir sevgi sözcükleri yüreğinde, anlatırken derdini dağlara, anlatamaz sevdiğine aşkını, gün gelir aşkların dili tutulur.

*Zülfün görenlerin hep bahtı siyah olurmuş, tek zülfün göreydim bahtım siyah olaydı.

*Aşk çöl ortasındaki yemyeşil bahçedir. O bahçeye layık bir bahçıvan olmak istersen her bitkinin sürekli bakıma ihtiyacı olduğunu unutma.

*Bir gün gözlerin bir noktaya dalarsa bil ki o gün seni düşündüğüm gündür. Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki o gün sevgin için Mecnun olduğum gündür.

*O doya doya bakamadığım gözlerin gözlerimin içine bir kez daha değseydi ve tebessümünden gül açsaydı yanaklarımda yetmez miydi? Bir bakışın bir ömre değmez miydi sevgilim?

*Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim. Sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim. her şeyi öğrendim ama unutmayı öğrenemedim.

*Gerçek sevgi hiç haber almasan da, ne yaptığını bilmesen de, adını hatırladığında içine sevginin hücum ettiğini fark edip bu insanı seviyorum dediğin andır.

*Sevgi var olmanın değil, varlıktan geçmenin adı. Sevgi bir iyilik, şevkatli bir cümlecik, sabah evden çıkarken özlemeye başladığımız bir sestir bazen…

Gönderen : Nesrin

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.