nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Kabızlık İçin Doğal Tedavi Önerileri

admin | 6 Ocak 2015

Sağlık Kategorisindeki Yazı 327 Kez Okundu, 3 Yorum Yapıldı.

resim yok

Ağrı ve sancıyla hayatı zehir eden kabızlığa doğal yollarla çare bulabilirsiniz. Gerçekten çok iyi gelmektedir, Herkesin rahatlıkla deniye bileceği çok kolay hazırlana biliniyor. Yapacağınız tek şey sabahları aç karnına tüketilecek zeytinyağlı incir ile bu sıkıntıyı aşmak mümkün. Ondan sonra karın ağrılarınız şişme gaz gibi sıkkıntılarınız kısa sure içinde rahatlatacaktır. Zamanla bu sorunlarınızdan kurtulacaksınız..
Hareketsiz yaşam ve hazır gıda tüketimi ise bu rahatsızlığa zemin hazırlıyor. Spordan uzak yuruyuşten uzak hantal haraketsizlik bu sorunlarınızı artırıyor. Sabah ikiye böldüğünüz 5 adet inciri zeytinyağına batırın. Kahvaltıdan yarım saat önce yiyin. Kabızlığınıza ilaç gibi gelecektir. En kısa sure içinde deniye bilirsiniz kesinlikle çok faydasını göreceksiniz,

Sohbet.ORG - Kabızlık İçin Çok İdeal Bir Öneri

Sohbet.ORG – Kabızlık İçin Çok İdeal Bir Öneri

Makala : Admin

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.