nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Günlük Eklem Ağrılarına Çözümler

admin | 29 Ocak 2015

Sağlık Kategorisindeki Yazı 589 Kez Okundu, 7 Yorum Yapıldı.

resim yok

Eklem ağrıları her yaştan kişinin karşılaşabilecek olduğu bir rahatsızdır. Genel olarak yaşı ilerleyen kişilerde daha sık rastlanır. Özellikle güne başlarken oluşan ağrılar, kişileri rahatsız eder ve zorluk yaşamalarına neden olur. Bunu önlemek için farklı yöntemler uygulanabilir. Böylece eklem ağrısı sorununuz da en düşük seviyeye gelir ve gün içerisinde rahat edebilirsiniz.

Eklem ağrısı nedenleri arasında, eklemlerin sık ve yoğun bir şekilde kullanılması bulunur. Ayrıca eklemde oluşan iltihaplarda ağrıların ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Böyle bir sorun günlük hayatta sizi kısıtlar ve sevmiş olduğunuz aktivitelerden uzak kalmanıza etken olur.

Günlük Eklem Ağrılarına Çözümler

Günlük Eklem Ağrılarına Çözümler

Eklem ağrısına çözüm olarak bitkisel tariflerden yararlanabilirsiniz. Bu tarifleri ağrı çekmiş olduğunuz bölgeye uygulamanız yeterli olacaktır. Özellikle de şişlik gibi sorunlar yaşıyorsanız bitkisel uygulamalar size daha çok fayda sağlar. Şişlik problemi kısa zaman içerisinde ortadan kalkar ve böylece ağrılarınız da en aza inmiş olabilir. Bunun yanı sıra ilaç tedavisi de çoğu hasta tarafından uygulanmaktadır. Ancak ilaçların doktor kontrolünde kullanılması sağlık açısından önemlidir. Aksi takdirde olumlu sonuçlar alamayacak olduğunuz gibi ilaçlar çeşitli rahatsızlıkların da tetiklenmesine neden olabilir.

Eklem ağrılarının ortadan kaldırılması için beslenme düzeni de, her konuda olduğu gibi gereklidir. Eğer sağlıklı bir beslenmeniz varsa eklemlerinizde de çeşitli sorunlar baş göstermez. Bunun yanı sıra düzenli olarak egzersiz yapmak ve eklemlere masaj uygulamak kemiklerdeki hamlığı ortadan kaldırır.

Makale : Doktor ALİ

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.