nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Erkeklerde Şişmanlık

admin | 4 Ocak 2011

Sağlık Kategorisindeki Yazı 335 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

resim yok

Evlenen erkek şişmanlık gözlenebiliyor. Peki evlenen erkeklerde görülebilen şişmanlık mutluluktan mı? Yoksa depresyondan mı?

Evlenip kilo alan erkeklerin kilo almalarına neden olarak şakayla karışık bir halde eşlerinin gösterirler. Ancak Hemen kadınlara suç atmayın! Kilo probleminizin onlarla bir ilgisi yok. Uluslararası Obezite Birliği’nin yaptığı araştırmaya göre; yeni evli çifler evliliklerinin ilk iki yılında kilo alma riskiyle karşı karşıya.

Bunun nedeni ise mutluluk, düzenli hayat, yeni evli çiflere gelen misafirler ve onların şerefine yapılan birbirinden güzel yemekler..

Erkekler de bayanlar da, evlenmeden önce yediklerine ve içtiklerine dikkat ediyor. Fakat evlendikten sonra sık sık verilen yemekli davetler, gece yemeleri artıyor. Ayrıca; “Ben evliyim, mutluyum, huzurluyum…” psikolojisinin getirdiği rahatlık daha çok yemek yedirebiliyor.

Ama bu mutluluk o kadar da uzun sürmeyebilir. Çünkü uzmanlar, çiflerin kilo aldıkça kıskançlıkların da arttığını daha önce yapılan araştırmalardan bilinmektedir. Çiftlerden biri kilo aldığında, kendine olan güveni azaldığından eşini daha çok kıskanabiliyor.

Eğer yeni evliyseniz ve hızla kilo almaya devam ediyorsanız dikkat edin. Kıskançlık ve kavgalar çok yakında kapınızı vurabilir. Aman Dikkat Sohbet.Org Ailesi olarak bizden söylemesi.

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.