nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Eski ve Yeni Tarz Sohbet Ortamları

admin | 15 Nisan 2014

Genel Kategorisindeki Yazı 378 Kez Okundu, 3 Yorum Yapıldı.

resim yok

Eskiden insanlar akraba ve dostlarına misafirliklere giderdi sohbet ortamı için, veyada kahvehaneler tercih edilirdi, özellikle gençler bilardo salonlarını ve kırathaneleri tercih ederlerdi, şimdi ise insanlarımız genellikle telefon veya internet üzeri sosyal sitelerde sohbet etmeyi tercih ediyor. dostluklar arkadaşlıklar genellikle internet üzeri sohbet siteleri kulanılarak ortam kurulur sohbetler edilir zamanlarını genellikle öyle geçilirler. Gerçi hangisinin insanlar için daha faydalı olduğunu bilemiyoruz onunda kararını sevgili okurlarımıza bırakalım. Yorumlarınızı bekliyoruz bu konu hakında arkadaşlar.

Makale : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.