nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Dini Sohbet Odaları

admin | 8 Kasım 2016

Sohbet Kategorisindeki Yazı 428 Kez Okundu, 6 Yorum Yapıldı.

Dini Sohbet Odaları

İslami ve Dini chat sohbet siteleri olarak bugün sizlere kaliteli ve güzel bir seviyeli bir arkadaşlık platformu üzerine kurulmuş ve sizlere bedava doğrudan kullanıcılarına üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hizmet veren Türkiye’nin en eski ve köklü İslami dini sohbet siteleri olarak sizlere hizmet vermenin keyfini yaşayan sohbet.org chat odalarımıza sizleri de bekliyoruz.
Uzun süreden beri sizlere sürekli en iyi arkadaşlık ve dostluk sevgi chat siteleri olarak hizmet sunan sitemiz artık İslami kurallara göre uygun #İslam chat odalarımız da artık dini ve islami konular üzerine sizler de paylaşım yapabileceğiniz sohbet odamız hizmetinize girmiştir. Sunucumuz bünyesin de daha önce sizlere aktif bir şekil de sunmuş olduğumuz SOHBET chat ve diğer oyun yarışma kanallarımız olarak bundan sonra islami ve dini kullanıcılarımıza ait bir islami sohbet odası olarak islam kanalını siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız.
2000 Yıl’ından beri siz değerli ziyaretçi ve misafirlerimize hizmet vermenin keyfini yaşayan sohbet.org sitemiz artık eskiden olduğu gibi yeni çağın kültür eğlence ve dostluk arkadaşlık sitesi olarak sizlere seviyeli bir ortamda en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. 2016 Yıl’ını geride bırakacağımız son 2 Ay olarak 2017’a giriş yapacağımız bu zamanda tam tamına 17 Yıl gibi uzun bir süreden beri sizlere sürekli en iyi seviyeli ve ciddi bir islami ve dini arkadaşlık sitesi olarak hizmet sunan dini sohbet odalarımıza sizleri de bekliyoruz.
Gelişen İnternet Teknoloji ortamında buna bağlı mobil cep telefonlarının ve gelişen proğramlar sayesin de sizler de kolay bir şekil de Google Play Store üzerinden inndireceğiniz Andro irc, yaairc gibi (free) bedava bir şekil de çalışan bu proğramlar sayesin de sizler de artık yüm yazılı hemen, hemen mobil responsive bir şekil de destek sunan İRC ve yazılı sohbet sitelerine çok kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Bizlere mobil.sohbet.org adresimiz üzerin de dilediğiniz gibi cep telefonlarınız sayesin de kolay bir şekil de bağlanabilirsiniz. Sohbet kanallarımızda sizler de Türkiye’nin bir çok İl, İlçe ve Yabancı Ülke ve Şehirler den sitemize giriş yapan Bay/Bayanlarla sizler de ciddi ve seviyeli bir şekil de sohbet ve islami dini chat odalarımızda karşılıklı bir şekil de bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

dini sohbet chat odaları

dini sohbet chat odaları

Muhabbet odalarımız da sizler de kendinize takma bir isim (nick) rumuz alarak yada gerçek isminizi yazarak ana sayfamız üzerin de bulunan sohbet’e giriş ve sohbet’e bağlan buton ve linkimize tıklayarak sizler de islami ve dini chat odalarımıza giriş yapabileceksiniz. Muhabbet odalarımız da sizlerin daha iyi ve rahat bir şekil de muhabbet edebilmeniz için sunucumuz yönetimi tarafından belirlemiş olduğu chat kanallarımızdaki gerekli kurallarımıza hepiniz riayet etmesi gerekir. Bu kurallar sizlerin daha nezih ve huzur dolu güzel bir şekil de muhabbet etmeniz için ek olarak eklenen kanal kurallarımızdır. Bu kurallarımız aşağıda sizlere maddeler halin de paylaşılmıştır.
Dini ve islami chat kanal kurallarımız.
* İslami ve dini chat odalarımızda başka kullanıcılarımızı rahatsız edicek hal ve hareketler de bulunmak tamamen yasaklanmıştır.
* Kişilere ait özel bilgileri adres, telefon, skype, facebook ve twitter gibi bilgileri özel isim ad soyad dağıtmak ve kanal ortasında paylaşmak tamamen yasaktır.
* Siyasi içerikli tartışma yaratmak, Din, dil, ırk, mezhep ve siyasi parti aleyhinde liderlere hareket etmek. TC Yasa ve kanunlarına aykırı şekil de kişilere hakaret etmek (karalamak) tamamen yasaktır.
* Reklam, Küfür, clone bot invite gibi zararlı mIRC script kullanan saldırı amacı ile clone bot gibi proğramler ve fake üyelikle giriş yapan kişiler sunucumuzda uzaklaştırılır.
* Başka sitelerin rekamını yapmak Bayan ve Erkek kullanıcılarımıza rahatsız edecek özel privat penceresinde özel bire bir görüşmeler de argo hakeret etmek kötü söz kullanmak yasaklanmıştır.
İstek şikayet ve öneleriniz ve paylaşımlarınız için bizlere günün 7/24 Saati online bir şekil de #Operhelp kanalımız da bulunan sunucumuzun genel operatör ve oper/admin görevli arkadaşlarımıza başvurabilirsiniz.
Türkiye’nin en iyi islami ve dini chat siteleri olarak sizlere kaliteli bir ortamda en iyi seviyeli DİNİ SOHBET hizmetini vermekteyiz.

BİR ÖNCEKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.