nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

11 Mayıs Anneler Günü

admin | 5 Mayıs 2014

Mesajlar Kategorisindeki Yazı 312 Kez Okundu, 4 Yorum Yapıldı.

resim yok

 Başta kabristanında yatan annemin ve bütün annelerin anneler gününü kutluyorum.

Lütfen annelerimizin kıymetlerini kayıp etmeden bilelim, Annelerimizin hakkını hiç bir şekilde ödememiz munkun değil, Annelerimizin her zaman hayır dualarını alalım. Annesinin hayır duasını almayan bir evladın ne dunyevi nede ahireti hayatı iyi olmaz sevelim annelerimizi her gün en azından bir kerecik olsun annelerimizin ellerinden öpelim koklayalım annelerimizi. Anne Kokusundan güzel bir koku varmıkı dunyada hiç sanmam, Anne Kokusundan güzel bir koku varsa gerçekten bilmek isterim veya Annemin kokusuna benziyecek bir koku varsa biriniz söylesin gidip o kokuyu bulup koklamak isterim.

Canım annem sana çok ihtiyacım var gerçekten belkide her zamankinden fazla, Eğerki gelip mezarının başında ağlamamı göz yaşlarımla mezarını ıslatmamı istemiyorsan, Ne olursun annem bir kerecik bile olsa gel ruyalarıma gir sana sarılayım doya doya o nur kokunu içme çekeyim annem

Admin

 

Sohbet.org Anneler Günü

Sohbet.org Anneler Günü

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.