takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
4 Haziran, 2014
4 yorum
3.198 okunma
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Yeni Dostluklar için Chat Sayfaları

İnsanlar her ortamda tanışıp kaynaşabilirler. Hatta sevgili olabilir daha da ilerisi evlenebilirler. Bu kader meselesidir. Yalnız günümüz teknolojisi sayesinde artık insanların internet üzerinden de tanışmaları mümkün olmuştur. Normal dışarıda tanışıp görüşmek gibi insanlar artık internet üzerinden tanışıyor ve arkadaş oluyorlar.
Belli başlı chat sitelerine üye olan pek çok insan buradan kendisine uygun arkadaş edinebilir. Hatta bu sanal arkadaşlığı görüşerek, buluşarak ilerletmeleri mümkündür. Yani teknolojinin günümüz şartlarındaki durumu bunları da içinde barındırıyor. Nasıl dışarıda arkadaş ortamında veya başka vesilelerle kendimize yeni arkadaşlıklar kuruyoruz. İşte internet ortamında da sohbet ederek kendimize göre yeni arkadaşlar bulabiliriz. Belki bununla ilgili bir siteden belki de bir şey satın almak için girdiğimiz siteden ya da çok daha farklı arkadaşlık sitelerinden kendi kafamıza uygun bir arkadaşlık kurabiliriz.
İnsan bazen normal arkadaşına bir şeyler anlatamayabilir. Bunun için internetten hiç tanımadığı biriyle muhabbet edebilir. Bu durum onu çok daha fazla rahatlatır. Sıkıntılarını azda olsa geçirmesine yardımcı olabilir. Bu tarz internet siteleri de bazen bu yüzden vardır. Bir nevi bizim kurtarıcımızdır.

Makale : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


Bazen günlük yaşantımızın vermiş olduğu yorgunluk ve stresli ...

admin
2

Merhaba sevgili ziyarecilerimiz Türkçe günler ve yabancı Dil İngilizce ...

admin
0
İstanbul chat odaları

İstanbul en iyi yazılı Bay ve Bayan arkadaşlık sitesi olarak sizlere ...

admin
7

YORUMLAR
Yorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?