takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
9 Haziran, 2014
yorum yok
1.382 okunma
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Yeni Arkadaşlıklar için Edilen Muhabbet

İletişim araçlarından biri olan internet insanların sohbet etmeleri için uygun bir ortamdır. İnsanlar internet üzerinden tanışabilir, konuşabilir hatta ve hatta görüşebilirler. Bazen kendi çevremizde muhabbet edebileceğimiz arkadaşlarımız olmaz ya da onlara her zaman ulaşamayız. Bu yüzden hemen internetten kendimize bir chat sitesi ararız. İşte burada devreye giren sohbet.otg sitesi bizleri yeni arkadaşlıklarla buluşturur.
Bu siteden edineceğimiz arkadaşlarla istersek günlük konulardan istersek dini konulardan konuşabiliriz. Bu site yalnızca bir arkadaşlık sitesi değil aynı zamanda yemek tarifleri bulabileceğimiz, günlük burçlarımızı okuyabileceğimiz ve merak ettiğimiz konularda bilgi sahibi olabileceğimiz bir sitedir. Tabi istersek kendi bildiklerimizi de bu siteden paylaşabiliriz.
İnsanlarla iletişim kurabilmek çok önemli bir olaydır. İletişim kurmadan onlarla konuşamadan bir arkadaşlık edinemeyiz. Bu anlamda bize yardımcı olan bu sitede canımız sıkılmadan vakit geçirebilir, eğlenebilir hatta bu sitenin bize sunmuş olduğu çeşitli oyunları da oynayabiliriz. Öncelikle bize verilen rumuz kısmına bir isim bulup daha sonra da bir şifre oluşturup bu siteye kolayca girebilme imkânı yakalayabiliriz. Siteye girdikten sonra istediğimiz kişiyle konuşmaya başlayabiliriz.

Makale : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


Bazen günlük yaşantımızın vermiş olduğu yorgunluk ve stresli ...

admin
2

Merhaba sevgili ziyarecilerimiz Türkçe günler ve yabancı Dil İngilizce ...

admin
0
İstanbul chat odaları

İstanbul en iyi yazılı Bay ve Bayan arkadaşlık sitesi olarak sizlere ...

admin
7

YORUMLAR
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?