takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
19 Şubat, 2015
9 yorum
5.817 okunma
Yazı Kategorisi : Astroloji, Genel
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Yengeç Burcu Hakkında Bilgi

Doğum tarihi: 22 Haziran – 22 Temmuz

Grup: Su ve negatif

Burcun cinsiyeti: Dişi

Üstün yetenekler: Sabırlı olmak

Özellik: Merhametli ve yumuşak huylu olmak

Amaç: Sürekli olarak yükselmeyi istemek

Kötü huylarınız: Dikkatsizlik

Uğurlu gün: Pazartesi

Uğurlu renk: Beyaz, açık gri, gümüş, mor

Uğurlu müzik: Romantik şarkılar

Uygun eş: Boğa, Akrep, Balık

Karakteristik Özellikler
Yengeç burcu kaynaklarından en önemlisi duygularını akıcı bir şekilde anlatabilmesidir. Yengeç burcu insanlarından duygusal yoğunluk her zaman sonuna kadar açıktır. Yengeçler içine kapanarak duygularını saklamayı başarmalı ve güç toplamalılar. Yengecin kendini koruması açısından en güçlü yönleri şefkati ve ilgisidir. Yakınındakileri koruyup kollamak sevgisinin gücünün bir göstergesidir. Yengeç burcu insanları her ne kadar kendi iç dünyalarına kapansalar da belli bir süre sonra cesaret toplayarak kabuklarını kurmaları ve sevgilerini dış dünyaya yansıtmaları gerekiyor. Böyle yaptıkları zaman dünyayla da aktif olarak bütünleşmiş olacaklar. Önceleri kendi iç dünyalarının inceliklerini araştırmada kullandıkları sezgilerini sonrasında dış dünya ile paylaşacaklardır.

Yengeç Burcu Hakkında Bilgiler hepsi Bir Arada.

Yengeç Burcu Hakkında Bilgiler hepsi Bir Arada.

Yükseleni Yengeç burcu olan insanlar son derece duygusal demektirler. Çevresinde olan bitenlere karşı duygusal olacak ve tüm bunları sineye çekeceklerdir. Hislerimizi etrafınızdakilere anlatma yeteneğiniz sizi çevrenize karşı bölük pörçük bir karaktermiş gibi gösterebilir. İçinizdeki gizli kişiliğinizi dış dünyaya yansıtmıyor ve bunu kendi içinizde gizli tutmaya çalışıyorsunuz. Karşınızdakilerin sizin düşüncelerinize karşı çıktığı izlenimine de kapılabilirsiniz.

Burc Makalesi : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


sohbet.org

Sohbet.ORG Gizlilik Yasal Uyarı Sözleşmesi Sohbet sitemizin yasal ve telif ...

admin
0

Uzun zamandır beklenilen WhatsApp sesli arama özelliği sonunda ...

admin
3
mobil chat

Arkadaşlar şimdi sizlere adroid telefonumuzdan sohbet sitelerine nasıl ...

seker
7

YORUMLAR
Yorumlar (9 Yorum)

  • benim burcum kova admin abim onuda yayınlarsan sevinirim .yengec burcu tanıdıgım hiç yok ama sanırım anlaşamadıgım burclardan biri (:

  • Yengeç, Zodyak’ın dördüncü burcudur ve Ay tarafından yönetilir. Bu nedenle su grubundan sayılır. Bu burcun üreme organları üzerindeki hükümdarlığı yüzünden Yengeç, genelde her şeyi beslemek, büyütmek ve korumak isteyen en insancıl burç olarak tanınır. Bu nedenledir ki Yengeçler için korumacılık herşeyden önce gelir. Kendisiyle son derece barışıktır. Bir sorun ile karşılaştığında hemen öne atılmaz, önce biraz düşünür, taktik geliştirir, ve bu sorun kendi varlığını tehtid eder hale geldiğinde harekete geçer. Son derece duydusal olan Yengeç’lerin verdiği sözler, heran yardıma hazır olması bu özellikleriyle yakından ilişkilidir. Paranın zor kazanıldığının son derece farkındadır; ancak kendisi için özel insanlar ve ailesi için bu anlamda yapamayacağı fedakarlık yoktur. Diğer insanların sıkıntılarına karşı da çok duyarlıdır; ancak onlara yardım etmeden önce de yine bekler, baktı ki ortada bir yardım yok “son dakika kurtarıcısı” olarak devreye girer ve yardımını sunar.Hep pasif olan ve herşeyin sonunu bekleyen bir yapıya sahip olan Yengecin, iş dünyasında hırslı olduğu söylenemez. Bozuk parayı bile doyum saglayıcı bir şey olarak görmek, güvenlik ihtiyacından kaynaklanır. Yengecin nadiren yaptığı dikkat çekici bir hareket insanı şaşırtır, o kendini arka planda tutarak sessiz ve derinden çalışır. Hem özel hem de iş hayatlarında son derece kaygılı kişilerdir. Biraz soğukkanlı olmak yararlarına olacaktır. Duyguları çok kolay yaralanır. Yanlış tek kelime dahi onları derinden sarsar ve yuvalarına çekilmelerine sebep olurlar. Eleştiriye pek açık değillerdir. Sık sık, kendine güvenli bir sığınak kabul ettiği geçmişe döner. Aile anlayışının kökleri de burada yatar. Çok evcimendir. Kendilerini ailelerine adarlar. Yengeç, parlak mizah anlayışı ile toplumda hemen fark edilen biridir. Bir aşık olarak ise son derece duygulu, arzulu ve oldukça tutkuludur. Yengeçleri yüzeysel olarak tanıyan biri, zaman zaman derin melankolik bir ruh haliyle acı çektiğini düşünebilir. “Gökyüzüne sevinçle haykıran veya ölümüne üzülen” biri oldukları

  • yengeç burcu evcimen bir burç öyle bilirim.yükselenım yengeç bilgilerın için tşkler admin:)

    • EbruLi rica ederim ne demek her zaman paylaşım yapar elimden geldikçe her kesi bilgilendirmek isterim.

  • Güzel paylaşım olmuş teşekkürler emeği geçenlere

  • Çözemediğim bi karakter ani tepkili,anlasamadigım için yakınlıkta göstermedim uzak durdum..EbruLi yükselenin bu burc olamaz hayırrr:)

  • Yengec burcları asırı duygusal. Bir sey olucak dedilerse o olana kadar cabalıyorlar. Cok cana yakınlar ve ailelerine cok düskünler(:

  • Admin bekliyoruz paylaşımlarını heyecanla.Dadlı canım ama asil burçum Aslan oda var:))

  • yengec burcu özellikleri içinde sabırlı olması güzelmiş.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?