takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
23 Şubat, 2015
6 yorum
4.787 okunma
Yazı Kategorisi : Astroloji, Genel
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Yay Burcu İle İlgili Bilgiler

Yay burcu insanı her zaman ideallerine bağlı, iyimser ve aynı zamanda şanslıdır. Özgürlüğüne bağlılığı her zaman çevresindekilere göre çok daha fazladır. Genelde insanlar yay burcunu bu şekilde tanırlar. Bunun yanı sıra yay burcu özellikleri arasında hareketlilik de yer almaktadır. Yay burcunu durdurmak imkansızdır. Her zaman hareket eden ve bir şeyler yapma ihtiyacı duyan yay burcu insanının coşkusu asla kaybolmaz ancak ne kadar coşkulu olsa da her zaman bir huzursuzluk söz konusu olabilir.

Yay Burcu İle İlgili Bilgiler

Yay Burcu İle İlgili Bilgiler

Yay burcu insanı oldukça dürüstken açgözlü oluşu ile de ün kazanmıştır. Yolculuk sevgisi, öğrenim aşkı ve bilgi isteği yay burcunu temsil etmektedir. Oldukça meraklı bir burç olan yay burcunun her zaman öğrenmek istediği bir şeyler vardır. Ayrıca yay burcu insanı yeniliklere ve yeni insanlara her zaman açıktır. Bir şeyi kafasına koyduysa mutlaka yapar ve sözünde de durur. Yay burcu özellikleri arasında bir de çift karakterlilik bulunur. Bu özellik nedeni ile de yay burcu insanı kendini her zaman karmaşa içerisinde hisseder. Yay burcu insanının şansı her zaman yüksektir ve yay burcu zenginliğin temsilcisidir.

Yay burcu insanının en çok önem verdiği şeyler ailesi ve dostlarıdır. Yalnızlıktan nefret eden bu burç cana yakın ve sevimli kişiliği ile arkadaş bulma konusunda da sıkıntı yaşamaz. Yay burcu insanının içinde bulundurduğu çift karakterin biri vücuda önem verirken biri de kafaya önem vermektedir.

Burç Gönderen : Dost

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


sohbet.org

Sohbet.ORG Gizlilik Yasal Uyarı Sözleşmesi Sohbet sitemizin yasal ve telif ...

admin
0

Uzun zamandır beklenilen WhatsApp sesli arama özelliği sonunda ...

admin
3
mobil chat

Arkadaşlar şimdi sizlere adroid telefonumuzdan sohbet sitelerine nasıl ...

seker
7

YORUMLAR
Yorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?