takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
15 Şubat, 2015
6 yorum
3.624 okunma
Yazı Kategorisi : Sağlık
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Tuz ile Güzelleşmenin Sırları

Gün boyu üzerinde durduğumuz ayaklarımızı serinletmek ve stresimizi almak için tuz kullanmak oldukça etkili olabiliyor. Akşamları eve geldiğiniz zaman ılık bir su içerisine tuz ekleyin ve ayaklarınızı bu su içerisine sokun. 15 – 20 dakika ayaklarınıza suyun içerisinde masaj yapın. Ayaklarınızdaki tüm ölü hücreler gidecektir. Ayrıca ayaklarınızı çıkarttıktan sonra kurulayın ve bakım losyonu ile ayağınıza masaj yaparak ayağınızı bir naylon ile kapatın. 15 – 20 dakika sonra ayaklarınızın rahatladığını hissedeceksiniz.

Güzelleşme sırları denildiği zaman kimsenin aklına tuz banyosu gelmez. Ancak tuz banyosu yaparak vücudunuzdaki ölü hücrelerden kurtulabilirsiniz. Bu da daha parlak bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır. Öncelikle küvetin içerisine vücut sıcaklığınıza denk sıcaklıkta su doldurun. Daha sonra ise 500 – 1000 kg tuz parçasını (kaya tuzu olması daha yararlıdır) suyun içerisine atın ve suyun içerisine uzanın. Su soğuyana kadar beklemeniz yeterli olacaktır.

Tuz ile Güzelleşmenin Sırları, Harika Bir Güzel Yöntemi.

Tuz ile Güzelleşmenin Sırları, Harika Bir Güzel Yöntemi.

Tuz ile sivilcelerden de kurtulmanız mümkün. Cildinize sulandırdığınız tuzu sürdüğünüz zaman yüzünüzdeki su çekilir ve deriniz kuru kalır. Bakteriler suyun ve yağın besleyici özelliğinden mahrum kaldığı içinde hayatlarını sürdüremez ve ölürler. Daha sonrasında bu ölü hücreleri temizleyebilirsiniz.

Tuz ile Güzelleşme sırları sadece bunlarla da sınırlı değil. Aynı zamanda uygulayacağınız tuz maskesi ile cildiniz parlaklaşmasını ve gerilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için haftada bir ya da iki defa yüzünüze tuz maskesi uygulamak yeterli olacaktır.

Makale : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


Bal ve Zeytinyagı Maskesi: mazemeler:  3  yemek kaşığı ...

seker
2

Genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmak herkesin hayalidir. Özelliklede ...

admin
6

Boyun fıtığı çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir ancak hastalığın ...

admin
4

YORUMLAR
Yorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?