takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
11 Mayıs, 2014
1 yorum
1.482 okunma
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Teknolojik Sohbet

Gelişen teknolojiyle internet bağımlılığı her geçen gün artıyor. Android telefonların her cebe girmesinin ardından sosyal iletişim ağlarının kullanımının artması insanları yüz yüze iletişimden koparıyor. Sohbet etmek için Chat siteleri daha cazip geliyor.
Eskiden misafirlik denen ev gezmeleri sohbet etmek için yapılırdı. Ya da sohbet, sokakta oyun oynarken, gençler bilardo salonlarına gittiğinde, insanlar kıraathanelerde otururken ve kapı komşunuzla yaptığınız hoş bir iletişim aracıydı. İnsanlar eşlerini ya bulundukları ortamdan tanıştıkları insanlardan ya da başka insanlar aracılığıyla bulurlardı. Artık günümüzde cebimizde bile taşıyabildiğimiz internet sayesinde insanlar internet üzerinden sohbet etmeyi tercih ediyorlar. Aslında insanların bilgisayar karşısında çok fazla zaman geçirdiği dönemlerdeyiz. Yani artık insanlar yüz yüze iletişim kurmakta problem çektikleri için öncelikle internet üzerinden tanışıp sohbet etmeyi tercih ediyorlar. Bunun için güvenli Chat siteleri kuruluyor ve insanların hem arkadaş hem de eş bulmaları için kolaylık sağlanıyor.
Güvenli olarak tasarlanmış Chat sitelerinde güncel konular, dizi yorumları, teknoloji ve magazin haberleri, sağlık hakkında bilgiler, dini yazılar, edebiyat, astroloji yorumları ve eğlenceli yazılar da bulmak mümkün.

Makale : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


Bazen günlük yaşantımızın vermiş olduğu yorgunluk ve stresli ...

admin
2

Merhaba sevgili ziyarecilerimiz Türkçe günler ve yabancı Dil İngilizce ...

admin
0
İstanbul chat odaları

İstanbul en iyi yazılı Bay ve Bayan arkadaşlık sitesi olarak sizlere ...

admin
7

YORUMLAR
Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?