takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
14 Eylül, 2010
7 yorum
2.245 okunma
Yazı Kategorisi : Genel
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Tartışma Konusu:2

Evet Arkadaşlar İkinci Tartışma Konumuzu Ekliyorum..

Sizce bugünlerde gençliğin en önemli sorunu nedir?Sizce GencLik Nereye Gidiyor?

Arkadaşlar yorumlarınız bekliyorum.

Ekleyen:Berkant

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


sohbet.org

Sohbet.ORG Gizlilik Yasal Uyarı Sözleşmesi Sohbet sitemizin yasal ve telif ...

admin
0

Uzun zamandır beklenilen WhatsApp sesli arama özelliği sonunda ...

admin
3
mobil chat

Arkadaşlar şimdi sizlere adroid telefonumuzdan sohbet sitelerine nasıl ...

seker
7

YORUMLAR
Yorumlar (7 Yorum)

 • Kardeşim genclere hangi yorumu yapıyım tek kelimeyle YAZIK diyorum cok kötü zamandayız ALLAH yardımcıları olsun.

 • Aslında Bunun Bir Çok Nedeni Var.Kısaca bir Çok Konuya Degineyim.Günümüzde Gencligin En Önemli Sorunu İşsizliktir.Başlıca Sebebi Budur.Nereye Gidiyor derseniz Malesef Gencligimizin Sonunu Pek Aydınlık Görmüyorum Kendi Adıma.

 • Genligin En Önemli Sorunu İşsizliktir. Ve Egitimsizliktir.Egitim Herşeyin başında geLir.Gencligin Nereye Gittigine Gelince İse..Malesef Gencler Olarak Okumayı, Tartışmayı sevmeyen Ve En önemlisi ise Araştırma Yapmayı sevmeyen bir Gencligimizin oldugunu gözlemliyorum.Kulaktan Duyma Sözlerlen hareket Etmek Bir insana Gerçek bilgiyi Saglamaz.İkinci önemli Konu ise Gencligin Özentileri Diyebiliriz.Kimi Zenginlige Kimi Çapkınlıga vs Uzatmaklan bitmez.Buda Bizim Gencligi Sürekli Karanlıga Götürür.Oysa Gencler Yeni nesil Sizin Eseriniz Olacaktır.Demiştir Gazi Mustafa Kemal.Ama Şu zamanki Genclik İçin Bu Söz Çok Anlamsız bence.Genclik Çünkü Çok farklı Alemlerde.

 • Genclık Teknolojının Akısına Bırakdı kendını Teknolojıyı takıp edıyor ve cok hızlı yasıyor onceden okullarda bıle kelıme ogrenırdı 1. cı sınıf ogrencılerı sımdı ıse kelıme ogrenıyor dırek bu hızlı bır yasam ıcerısınde olduklarını gosterıyor bu sorun degıl ama eskıden boyle degıldı hızlı bır yasamdan kaynaklanıyor bence

 • Bence gençlerin sorunu aillelerden kaynaklanıyor.Bu ölesin e geniş bir konu iki.Aile zamanında biz grmedik evlatlarımız görsün ,biz yaşayamadık onlar yaşasın düşüncesi ile önlerine bir çok imkan seriliyor.Zorluklarla sahip olduklarımızı kaybetmemek için var gücümüzle sarılırız.Kolay elde ettiklerimiz veya bir başkası tarafından sunulanlar bizde çok değerli değildir.
  Elbette bu yazdıklarım genel için.İçinde istisna olan gençlerimizde var.
  Gençlik eninde sonunda gerçek yolu bulacaktır.

 • Gencligin en büyük sorunu ne yazık ki işşizlik herkes gelceginden kaygılı ülkemizin şartları gencligin sosyal olmasını engelliyor…

 • Temel bence aileye dayanıyor, aile terbiyesi aile disiplini almış bir birey ortam şartları ne olursa olsun asla bozulmaz dış etkenlerin etkisi en za indirgenir. Yeterki Genclerimiz başı boş bırakmıyalım.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?