takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
18 Nisan, 2014
1 yorum
1.148 okunma
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Sohbet Sitesinde Yönetici İle Ziyaretçi kuralları

 

                Bilindiği üzere pek çok Chat sitesi mevcut fakat güvenli site bulunsa da ne yazık ki siteleri herkes aynı amaçlarla kullanmıyor. Bu yüzden güvenli sitelerde hem yöneticiler hem de kullanıcılar için uyulması gereken kurallar belirlenmiştir. Kuralların ihlali halinde gerekli müdahaleler yapılır.

Sohbet sitelerinde görevli seçkin Oper’ler için özel kurallar vardır. Yersiz ve sürekli nick değişimi yasaktır. Oper kendi yetkisini başkasına kullandıramaz. Siyasi düşünceler, fikir ayrılığı gibi sebeplerden kimseyi dışlayamaz. Küfür içermediği sürece din, mezhep, cemaat, millet, ırk ayrılıkları hakkında fikir ayrılığı olanları dışlayamaz ya da atamaz. Kendine verilen yetkiyi kendi çıkarları için ya da keyfine göre istismar edemez. Küfür saldırısı gibi durumlarda taraf tutmadan uzlaştırıcı bir tavır takınır. Hakaret içeren cümleler kurmaz. Oper kullanıcıların şikâyetleriyle ilgilenir isteklerini yerine getirmeye çalışır. Oper yönetim tarafından toplantıya çağırılmışsa katılmak zorundadır. Oper’ler ekip halinde çalışır kendi başlarına dik başlılık yapamazlar.

Ayrıca site içinde kullanabileceğiniz komutlar sohbet sitesi kuralları bölümünde yayınlanmaktadır. Simgelerin anlamına ve nerde kullanıldığına kadar açıkça bilgi yer alır.

Makala : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


Bazen günlük yaşantımızın vermiş olduğu yorgunluk ve stresli ...

admin
2

Merhaba sevgili ziyarecilerimiz Türkçe günler ve yabancı Dil İngilizce ...

admin
0
İstanbul chat odaları

İstanbul en iyi yazılı Bay ve Bayan arkadaşlık sitesi olarak sizlere ...

admin
7

YORUMLAR
Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?