takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
23 Nisan, 2014
yorum yok
1.148 okunma
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Sohbet Sitelerinin Vazgeçilmezi Astroloji

Sohbet Sitelerinin Vazgeçilmezi Astroloji

                Sohbet sitelerinin odak konularından biri olan astroloji pek çok kişinin ilgi alanındadır. Burçların anlamı ve etkisi geçmişten günümüze hala tartışılan bir konudur. Bazı bireyler bu anlamlara sonuna kadar inanırken bazıları da inanmazlar. Rus araştırmacılara göre burçları Hun-Karaçay Türkleri çıkarmıştır ve aslında 12 değil 36 tanedir.

Bazı Chat sitelerine göre burçlar hayatın amacını belirliyor. Koç burcunun amacı var olmaktır.  Boğa burcunun amacı huzuru bulmak ve onu korumaktır.  İkizler burcunun amacı hayret duygusuna erişmektir. Yengeç burcunun amacı kusursuz duyarlılıktır. Aslan burcunun amacı kendini ifade etmektir. Başak burcunun amacı kusursuzluk, terazi burcunun hedefi uyum, akrep burcunun amacı bilinçsizi bilinçliden ayırmaktır. Yay burcunun amacı hayatın anlamını keşfetmek, oğlak burcunun amacı insanın doğası ile toplumsal kimliğini birleştirmektir. Kova burcunun amacı bireyliğin geliştirilmesidir. Balık burcunun amacı kendini aşmak ve farkındalıktır.

Ayrıca bu sohbet sitelerinde dost düşman burçlar, burçların sevgi dili, burçların karaktere ve hayata etkileri, astrolojinin İslam’da yeri, hangi burç neyden korkar ve burçların yetenekli olduğu alanlar gibi başlıklar da bulabilirsiniz.

Makala : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


Bazen günlük yaşantımızın vermiş olduğu yorgunluk ve stresli ...

admin
2

Merhaba sevgili ziyarecilerimiz Türkçe günler ve yabancı Dil İngilizce ...

admin
0
İstanbul chat odaları

İstanbul en iyi yazılı Bay ve Bayan arkadaşlık sitesi olarak sizlere ...

admin
7

YORUMLAR
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?