takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
21 Nisan, 2014
yorum yok
951 okunma
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Sağlıklı Sohbet Faydaları

Sağlıklı Sohbet

                Chat sitelerinin oldukça önem verdiği bir başka konu da insan sağlığıdır. Bu konu hakkında pek çok başlıklar açılıp üzerine sohbetler edilir tavsiyeler ve tecrübeler paylaşılır.

Cilt sağlığından fazla kilolara, saç dökülmesinden bitkisel tedavi yöntemlerine, ülserden kolite pek çok konu başlığı bulmak mümkün. Ayrıca bağışıklık sistemi güçlendirici ve uyku düzeni hakkında son derece faydalı bilgiler mevcut.

Sohbet esnasında verilen diyet tarifleri ve tavsiyeleri de dostluk pekiştiricilerden, üstelik yağ yaktıran besinler çaylar gibi başlıklar da bulabilirsiniz.

Ayrıca peptik ülser, siroz hastalığı, panik atak, karaciğer biyopsisi, şifalı taşlar, guatra bitkisel çözüm gibi konularla ilgili metinler bulabilirsiniz.

En çok ilgi çeken konu başlığı ise kötü anılardan kurtulma ilacı, deneylerle de ispatlanan ilaç gerçekten kötü anılarınızdan kurtulmanızı sağlıyor. Metirapon adlı ilaç eskiden hormon tedavisi için kullanılırken hafıza yetisini azalttığı için yasaklanmış. Fakat daha sonra yapılan araştırmalara göre bu ilaç insan beyninin acıyı hisseden kısmına etki ediyor. Bu nedenle yapılan deneylerde acı veren düşüncelerin etkisini azalttığı tespit edildi.

 

Makala : Dr Ali

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


Bazen günlük yaşantımızın vermiş olduğu yorgunluk ve stresli ...

admin
2

Merhaba sevgili ziyarecilerimiz Türkçe günler ve yabancı Dil İngilizce ...

admin
0
İstanbul chat odaları

İstanbul en iyi yazılı Bay ve Bayan arkadaşlık sitesi olarak sizlere ...

admin
7

YORUMLAR
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?