takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
31 Mart, 2011
2 yorum
1.841 okunma
Yazı Kategorisi : Genel
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Kolay Aşklar Çağinin Çocuklariyiz…

Kolay aşklar çağının çocuklarıyız biz. Yaşadığımız her şey bir klip kadar basit, kısa, anlamsız ve unutur oluyor… Ve her şey bir ölüm gibi kısa ve acısız. Bugüne kadar ya sevdiğim bütün kadınlar kalbimde öldü ya da sevdiği bütün erkekleri kalplerinde öldüren kadınları sevdim.

Yarım kalmış öpücükler mezarlığı gibi oldu kalbim. Ben kendimi tamamlamaya çalıştıkça, anladım ki, kadınlar yarım kalmış erkeklerin peşinde koşuyorlarmış. Tamamlanmış ya da hiç başlanmamış bir erkeği sevmiyorlarmış… Kadınlar tamamlamayı seviyor, yapmayı oldurmayı. İçine kendilerini katamayacakları bir oyundan kaçıyorlar. Hikayesine bir cümle eklemeyecekleri erkeklerin, hikayelerini hiç dinlemiyorlar. Binbir emekle oldurdukları, tamamladıkları erkeklerine uzaktan bakınca kendilerini hatırlıyorlar.
Kendi özgürlüklerinin peşine, erkeklerini tamamladıktan sonra düşüyorlar. Ve ben sevdiğim kadınların özgürleşmelerini yanımda yaşamalarından yoruldum. Bir kadın özgürleşirken önce en yakındakileri öldürüyor. En çok sevdiğini, ilk yıkıyor. En inceler, en çok ve en kolay kırılanlar oluyor. Özgürlüğün yolunun en yakınındakileri yıkmaktan, öldürmekten geçtiğini sanıyor.

Kaç kadın kendini özgürleştirdi, beni öldürerek. Gerçekten sevince insan, ölemiyormuş da. Sevdiğin kadın vurdukça yaraladıkça, canlı kalmayı çalışıyor metabolizma. Aşk yaralı da olsa canlı tutuyor. Özgürleştikten sonra ise, üzerine basıp geçtiği ilk kişi yine en yakındaki onu en çok seven oluyor…

Ekleyen:GeWeZe

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


sohbet.org

Sohbet.ORG Gizlilik Yasal Uyarı Sözleşmesi Sohbet sitemizin yasal ve telif ...

admin
0

Uzun zamandır beklenilen WhatsApp sesli arama özelliği sonunda ...

admin
3
mobil chat

Arkadaşlar şimdi sizlere adroid telefonumuzdan sohbet sitelerine nasıl ...

seker
7

YORUMLAR
Yorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?