takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
27 Ocak, 2015
1 yorum
1.824 okunma
Yazı Kategorisi : Astroloji
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Koç Burcu Hakkında Bilgi

Koç burcu ateş gurubunda bulunan ve cinsiyeti erkek olan bir burçtur. 21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğanlar Koç burcu olarak kabul edilir. Üstün yetenekleri ise canlı ve hareketleri olmalarıdır.
Koç burcu insanları yeni girişimlere atılmayı ve atılımlarında cesaretli olmayı severler. Ayrıca öncülük, liderlik ve yol gösterici özellikleri de bulunmaktadır. Hayattaki amaçları ise başarıyı elde etmek. Koç burçları çok sabırsız oldukları için bu özelliklerini yenmeleri gerekiyor.
Koç burcunun uğurlu sayılabilecek günü Salı, uğurlu rengi kor kırmızı ve narçiçeği, uğurlu müziği ise hızlı tempolu şarkılar ve marşlardır. Koç burcunun en büyük rahatsızlıkları ise yanıklar, böbrek rahatsızlıkları ve baş hastalıklarıdır. Koç burcunun en iyi geçindiği diğer burçlar Aslan ve Yay burcudur.
Karakteristik Özellikler
Koç burcu insanları sen derece hareketli ve dinamik olmaları ile bilinirler. Hayatları ise istedikleri gibi gider. Bilime karşı ilgi duyarlar. Çünkü kesin ve net şeylerden hoşlanmaktadırlar. Ancak tepkilerinde ise net ve serttirler.

Koç Burcu Hakkında Bilgi

Koç Burcu Hakkında Bilgi

Koç burcu insanlarında ben duygusu vardır. Bir işe atılırken düşünmeden karar verebilir. Her şeyin açık olmasından yanadır. Bir düşüncenin saklanması Koç burcu insanlarına göre sahtekârlıktır. Dürüstlük, bağımsızlık Koç burcunun ana kaynaklarıdır. Koç burcu olanlar gereksiz şeylere kafa yormaz ve vakit harcamazlar.
Eğer yükselen burcunuz koçsa o zaman enerjik ve haraketli biri olduğunuz kesindir. Ayrıca işlerinizi halletmek için çok aceleci davranıyorsunuz.

Falı Gönderen : Snooker

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


Yay burcu insanı her zaman ideallerine bağlı, iyimser ve aynı zamanda ...

admin
6

Doğum tarihi: 22 Haziran – 22 Temmuz Grup: Su ve negatif Burcun ...

admin
9

Doğum tarihi: 21 Mayıs – 21 Haziran Grup: Hava ve pozitif Burcun ...

admin
4

YORUMLAR
Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?