takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
3 Eylül, 2010
1 yorum
1.381 okunma
Yazı Kategorisi : Mesajlar
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Kandil Mesajları

Kandil Mesajları


Allah Teâla Hazretleri Şaban ayının yarısında dünya semasına nüzul eder ve Kelb kabilesinin koyunlarının tüyünün adedinden daha çok sayıda günahı, o kadar çok sayıda insanı af ve mağfiret eder.

AVUÇLARıN AÇıLDıĞı, GÖZLERIN YAŞARDıĞı, ILAHI ESINTILERIN KALPLERI OKŞADıĞı, ANıN BIR ASRA BEDEL OLDUĞU BU GECE DUALARDA BIRLEŞMEK DILEĞIYLE KANDILINIZI KUTLARıM.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

YAĞMUR YÜKLÜ BULUTLAR GIBI GELEN, ETEĞINDEKI HAYıR CEVHERLERINI BAŞıMıZA BOŞALTAN VE BIZLERE MUTLULUK VEREN KANDILIN, BÜYÜSÜNE KAPıLMANıZ DILEĞIYLE. NICE KANDILLER.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..
 
ÜÇ AYLAR OLARAK BILINEN RECEP, ŞABAN, RAMAZAN AYLARı MANEVI YÖNDEN DAHA ÖNEMLI VE HAYıRLıDıR. RECEP AYıNıN ILK CUMA GECESI REGAIP KANDILIDIR. YANI BU GECE ALLAH’ıN RAHMET VE BAĞıŞLAMASıNıN BOL OLDUĞU GECEDIR. EDILEN DUALAR, TÖVBELER BU GECE KABUL OLUNUR. YÜREKLER BINBIR NURLA DOLUDUR. KANDILINIZ KUTLU OLSUN.

 

Ekleyen Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


 Başta kabristanında yatan annemin ve bütün annelerin anneler gününü ...

admin
4

KALPTEN KALBE HASRET MESAJLARI *Gün gelir aşkların dili tutulur, kalıverir ...

admin
4

Hz.Mevlanadan cok güzel söylesiler, iyi okumalar herkese.. Üzülme der ...

admin
1

YORUMLAR
Yorumlar (1 Yorum)

  • Bu Mubarek Günlerde Melekler YeryüzünE İndirip Rısk Rahmet Dagıtır Bol bol.Ve Edilen tüm Dualar kabul olunur.Güzel bir paylaşım abi tşkler

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?