takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
26 Ocak, 2014
4 yorum
3.073 okunma
Yazı Kategorisi : Mesajlar
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Kalpten Mesajlar

KALPTEN KALBE HASRET MESAJLARI
*Gün gelir aşkların dili tutulur, kalıverir sevgi sözcükleri yüreğinde, anlatırken derdini dağlara, anlatamaz sevdiğine aşkını, gün gelir aşkların dili tutulur.

*Zülfün görenlerin hep bahtı siyah olurmuş, tek zülfün göreydim bahtım siyah olaydı.

*Aşk çöl ortasındaki yemyeşil bahçedir. O bahçeye layık bir bahçıvan olmak istersen her bitkinin sürekli bakıma ihtiyacı olduğunu unutma.

*Bir gün gözlerin bir noktaya dalarsa bil ki o gün seni düşündüğüm gündür. Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki o gün sevgin için Mecnun olduğum gündür.

*O doya doya bakamadığım gözlerin gözlerimin içine bir kez daha değseydi ve tebessümünden gül açsaydı yanaklarımda yetmez miydi? Bir bakışın bir ömre değmez miydi sevgilim?

*Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim. Sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim. her şeyi öğrendim ama unutmayı öğrenemedim.

*Gerçek sevgi hiç haber almasan da, ne yaptığını bilmesen de, adını hatırladığında içine sevginin hücum ettiğini fark edip bu insanı seviyorum dediğin andır.

*Sevgi var olmanın değil, varlıktan geçmenin adı. Sevgi bir iyilik, şevkatli bir cümlecik, sabah evden çıkarken özlemeye başladığımız bir sestir bazen…

Gönderen : Nesrin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


 Başta kabristanında yatan annemin ve bütün annelerin anneler gününü ...

admin
4

Hz.Mevlanadan cok güzel söylesiler, iyi okumalar herkese.. Üzülme der ...

admin
1

Erenlerimizden cok anLamli ornek alinacak SözLer aklimizin bir kosesinde ...

admin
1

YORUMLAR
Yorumlar (4 Yorum)

  • NESRİN tşk ederim harikaSIN ..teprik ederim seni

  • nesrin bayıldım harıka bir şiir hepsini okudum ama bu güzeldi LEYLA

  • şiirden pek annamam ama bu güzeldi herneyse cok begendim nesrin

  • bu anlamlı dokunaklı içerisi hüsran özlem ateşe yağmur su dolu fırtana eşsiz bifırtına dolu bu tarifesiz değerdeki anlatımı gerçekten kanaldaki nesrin yazmış olamaz valla helal olsun sana ne diyim inan bayıldım harika olmuş bu duygu dolu her bikelimen beni benden aldı nesrin gerçekten inan onlarca kez okudum yüreğine sağlık durma yine dökülürse içinden böyle güzel kelimeler ekle buraya olurmu hepmiz alalım içinden gerektiği kadar olanını nasıl anlatılır bilemem ama inan bu yazın çok güzel sen meğer ne duygu yüklü ne güzeller sığdıran yüreğine bi insanmışsın tebrik ediyorum seni ve yine söylüyorum emeğine yüreğine Sağlık nesrin..

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?