takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
6 Ağustos, 2011
4 yorum
3.296 okunma
Yazı Kategorisi : Fıkralar
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Kadınları Memnun Etmek Mümkün Değil

Kadınları Memnun Etmek Mümkün Değil

Tatile çıkmış bir grup kız arkadaş, beş yıldızlı bir Otelin önünden geçerken bir An duraklarlar. Otelin kapısında; “Yalnızca bayanlar için…” yazan bir Afiş asilidir.Yanlarında eşleri ya da erkek arkadaşları olmadığı için, bu otelde konaklamaya karar verirler.

Resepsiyondaki akıllara ziyan derecede yakışıklı genç, bayanlara otelin “usulleri” üzerine küçük bir brifing verir: “Otelimiz beş katlıdır. Teker teker katları çıkın.Arzunuza hitap eden katta kalabilirsiniz. Hangi katta ne olduğunu açıklayan küçük tabelalar size yardımcı olacaktır.Yalnız dikkat edin, bir kez üst kata çıktınız mi, bir daha bir alt kata inemezsiniz.

Mükemmel adamın peşinde bizimkilerin içini bir heyecan kaplar. Bu epey ilginç bir tatil olacağa benziyordur.Hemen merdivenlere davranırlar.

Birinci kattaki tabelada; “Bu kattaki erkeklerin hepsi kısa boylu ve vasat tiplidir,” yazmaktadır.Hep birlikte burun kıvırıp, ikinci kata doğru hareket ederler. Buradaki tabelada çok parlak şeyler vaade etmez: “Bu kattaki erkeklerin hepsi kısa boylu ve yakışıklıdır.”kadınlar elbette ki buna da bir omuz silkerler. Üçüncü kata geldiklerinde gözlerine üzerinde; “Bu kattaki erkeklerin hepsi uzun boylu ve vasat görünümlüdür,” yazan tabela çarpar… “Doğal olarak”dördüncü katta şanslarını dememeye karar verirler.

Nihayet karşılarına; “Bu kattaki erkeklerin hepsi uzun boylu ve yakışıklıdır, ” yazan ilan çıkar. Fakat yine de o galeyan içinde, hala yukarıda bir kat daha kalmış olduğunu hatırlarlar…

Kısa ama yoğun bir istişare sonucu, son katta şanslarını denemeye karar verirler. Öyle ya, sonuçta her çıktıkları kat, bir öncekinden daha iyi bir “çeşit” vaad etmektedir.Heyecanla besinci ve sonuncu kata tırmanırlar. “Zirve”deki tabelada yazanları dehşet içinde okurlar:

“Burada erkek falan yok.Bu kat,yalnızca kadınları memnun etmenin bir yolu olmadığını kanıtlamak amacıyla inşa edilmiştir…”

En ust kata Aslinda Revcep İvedi Koymak lazimdi o daha Eyce Olurdu:D

Ekleyen GeWeZe

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


Merhaba degerli ziyaretcilerimiz, bizler,hepimiz,tüm insanlar canimiz ...

admin
2

Izak ölüm döseginde son dakikalarini yasiyormus, anneniz burdami? evet ...

admin
3

Temel in fikralarini hemen hemen hepimiz biliriz, bendende size bir temel ...

admin
4

YORUMLAR
Yorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?