takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
25 Ocak, 2015
4 yorum
2.593 okunma
Yazı Kategorisi : Genel
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Kadınlar İçin 2015 – 2016 Kış Modası

Kış aylarının yaklaşması ile beraber gardıroplarımızdaki giysilerde yenilenmeye başladı. Özelliklede bayanlar yeni sezonda yeni giysiler ile şık görünmek için farklı kombinler deniyorlar. Ancak işe ilk olarak doğru kıyafet seçimleri ile başlamak gerekiyor. Kış modası denildiği zaman akla gelen ilk renklerden bir tanesi olan beyaz ve tonları hemen hemen her bayanın dolabında yer alır. Ancak bu anlayıştan vazgeçmeniz gerekecek. Çünkü tasarımcılarda artık farklı şeylere imza atmaya başladılar.
Bu yıla damga vuran renkler genel olarak krem tonu renkleri, turuncu, kahverengi gibi renkler. Özelliklede tüm bu renklerin bir arada kullanıldığı kıyafetler bu kışın modası olmayı başaracak. Ancak bayanlar farklı renklerdeki giysileri bir araya getirmekten genel olarak kaçınmaktadır. Tasarımcılar ise bu konuda bayanlara göre daha farklı düşünüyor. Aynı renkteki giysilerin tercih edilmesi sıradanlığı gösterdiği için tasarımcılar bayanların kahverengi ve turuncu tonlardaki kıyafetlerden kombin yaparak dışarıya çıkabileceklerini vurguluyorlar.
Tabi her bayan bu renklerden hoşlanmayabilir. Bu durumda koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Özellikle özel bir davete katılacağınız zaman kırmızı bir abiye, krem rengindeki bir elbise sizi şık gösterebilir. Bunun yanı sıra Kış modası ile beraber piyasaya sürülen yeni parlak renkli giysilerde yine tercihleriniz arasında yer almalıdır. Özellikle elbiseler üzerinde kullanılan bu parlak renkler spot ışıkları altında sizi olduğunuzdan daha şık göstermeyi başaracaktır.

Kadınlar İçin 2015 – 2016 Kış Modası

Kadınlar İçin 2015 – 2016 Kış Modası

Makale : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


sohbet.org

Sohbet.ORG Gizlilik Yasal Uyarı Sözleşmesi Sohbet sitemizin yasal ve telif ...

admin
0

Uzun zamandır beklenilen WhatsApp sesli arama özelliği sonunda ...

admin
3
mobil chat

Arkadaşlar şimdi sizlere adroid telefonumuzdan sohbet sitelerine nasıl ...

seker
7

YORUMLAR
Yorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?