takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
28 Kasım, 2014
2 yorum
1.999 okunma
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

İnternet Üzeri Sohbet Arkadaşlık

İnsanlar genellikle aynı ortamlara girdikleri insanlarla arkadaşlık eder. Sık sık gördüğümüz insanlar yakın ilişkiler kurabiliriz. Okul, iş yeri, kurs gibi ortamlarda bulunan insanlar etraflarındaki kişilerle konuşarak kaynaşır. Bu kaynaşma sonucunda arkadaşlıklar ilerler. Arkadaşlık ilişkilerine her insan farklı bir bakış açısıyla yaklaşır. Bazı insanlar çok çabuk birilerine ısınamazken bazıları hemen arkadaşlık kurar.

Sohbet.ORG - İnternet Üzeri Sohbet Arkadaşlık Sitesi.

Sohbet.ORG – İnternet Üzeri Sohbet Arkadaşlık Sitesi.

Sosyal ortamların değişiklik gösterdiği şu günlerde insanlar çok az dışarıda yeni arkadaşlar ediniyor. Yeni edinilen arkadaşlıkların çoğu sanal ortamlardandır. Sanal ortamlar insanlara ortak ilgi alanlarında buluşmayı vaat ediyor bu da dışarıda bulmamızın zor olduğu insanları sanal ortamda kolayca bulmamızı sağlıyor. Sanal sohbet ortamlarında konuya dahil olmak, bir çevre veya muhabbet içerisine girmek fiziksel bir ortama göre çok daha kolay. Dışarıda masada oturan bir arkadaş grubunun içerisine onları tanımadan dahil olamazsınız fakat sanal ortamlar için bu geçerli bir durum değildir. Bu sayede arkadaşlıklar çabuk oluşuyor ve ilerliyor. Sanal ortamda gelişen arkadaşlık ilişkileri insanların birbiri ile olan uyuma göre değişiklik gösteriyor.

Makale : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


Bazen günlük yaşantımızın vermiş olduğu yorgunluk ve stresli ...

admin
2

Merhaba sevgili ziyarecilerimiz Türkçe günler ve yabancı Dil İngilizce ...

admin
0
İstanbul chat odaları

İstanbul en iyi yazılı Bay ve Bayan arkadaşlık sitesi olarak sizlere ...

admin
7

YORUMLAR
Yorumlar (2 Yorum)

  • Sohbet.org de bir kişi ile tanışıp arkadaşlıklar dostluklar kurdum, arkadaşlığım dostluğum halen devam ediyor onlarla.

  • İnternete arkadaşlık seviyeli düzeyli yapıldığı taktirde çok güzel gerçekten, Ama kötü arkadaşlıklardanda uzak durmak şart.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?