takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi

Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Söyleyemediğin Aşk'ını yada ihanetini itiraf etmek ve paylaşmak istermisin ? gönder

Hakkında

Sohbet.ORG – Nisan 2000 den beri internet üzeri yazılı sohbet, chat, Muhabbet imkanı sağlayan Türkiye’nin en kaliteli sitelerin başında gelmektedir. Sitemiz açıldığı günden bu yana sizlere kaliteli ve güzel bir ortam da en iyi ve seviyeli ciddi muhabbet odalarımızda sizlere üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de en iyi arkadaşlık ve eğlence sitesi olarak hizmet vermektedir. Sitemiz içerisin de sadece sohbet ve muhabbet  haricin de Türkiye ve Dünya da olan biten güncel haberler, Magazin haberleri, Spor, Mizah, Eğlence, Karikatür, Şiir, Güzel Sözler kategorilerimiz üzerin de sizlere hizmet verdiğimiz belli başlı ana kategorilerimizdir.

Sohbet.ORG Türkiye’nin en ideal ve lider mobil destekli Java Applet kodlamaları üzerin de ziyaretci ve kullanıcısına hizmet veren güzel ve kaliteli bir sohbet chat sitesidir. Sitemiz üzerin de sizler de Türkiye’nin dört bir yanında ve Yapancı Ülke Avrupa’nın bir çok ülkesin de sitemize giriş yapan Bay ve Bayanların paylaşım yaptığı bir sanal eğlence ve arkadaşlık sitesi olarak sizlere online bir şekil de hizmet vermektedir. Sitemi içerisin de tamamen seviyeli ve saygın bir ortam bulunmaktadır. Site içinde diğer kullanıcılarımızın huzurunu kacıracak, hal ve hareketler de bulunmak tamamen yasaklanmıştır. Argo, küfür, clone saldırı bot gibi girişimler de bulunmak sitemiz Yönetimi tarafından yasaklanmıştır. Sizlere en iyi şekil de hizmet veren sunucuzumuza sizler de mobil cep telefonlarınız dan kolay bir şekil de bağlanabilirsiniz.

Sohbet muhabbet kanallarımızda sizlere keyifli vakitler gecirmeniz için günün 7/24 Saat’i sitemiz yönetimi tarafınan sizlere kaliteli ve rahat edebileceğiniz bir ortam hazırlamakta. Sitemiz odalarında sizler de paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Genel global muhabbet kanalımız sohbet kanalıdır. Burada sizler de diğer ziyaretcilerimizle muhabbet edebilir, Bilgi alış verişin de paylaşımalarda bulunabilirsiniz. Oyun ve eğlence kanallarımızda sizler de oyun oynuyarak eğlenceli vakitler gecirebilirsiniz. Radyo kanallarımızda sizler de Müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Sunucumuz bünyesin de görevli Radyo kanalımızdaki Dj arkadaşlarımızın sizlere güzel bir müzik keyfi yaşatmakta. Müzik ruhun gıdasıdır, ve evrenseldir. Sizler de sunucumuz odalarında güzel vakitler gecirebilirsiniz. Sohbet.org sunucumuz hakkında daha yakından Bilgi sahibi olmak ve diğer istek sorunlarınız için bizlere iletişim adresimiz üzerin de iletişime geçebilir. İstek ve sorunlarınıza hep birlik te en kısa sürece cevap vererek çözüme kavuşturmak için bizlere 7/24 Online bir şekil de aşağıdaki E-Mail contact adresimiz üzerin de ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

Skype E-Mail : tunahanteylo@hotmail.com adresimiz üzerin de bizlerle iletişime gecebilirsiniz.