takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
18 Ocak, 2015
3 yorum
2.765 okunma
Yazı Kategorisi : Genel
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Hadise ve Hakan Baş Aşkı Sona Erdi

Hadise ile Hakan Baş arasında yaşanan Sürpriz aşk yine sürpriz bir şekilde sona erdi. Gazetecilerden köşe bucak kaçan ve iş yoğunlukları nedeniyle birbiri ile sık olarak görüşemeyen çiftin arası da son günlerde soğumaya başlamıştı.
İddialara göre Hakan Baş iş için Miami’ye gittiği zaman eski sevgilisini burada görmüş ve ikili bir yere oturarak kahve içmişlerdi. Bu durumu duyan Hadise ise duruma çok fazla sinirlenerek ayrılma kararı aldı.
İkilinin aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düştükten sonra Hadise ve Hakan Baş sık sık birlikte görüntülenerek objektiflere poz veriyorlardı. Ancak son zamanlardaki iş temposu bir hayli yükselen Hakan Baş, Hadise ile çok sık görüşemeyince bu duruma Hadise sinirlenmiş ve ikilinin arası da açılmaya başlamıştı. Ancak Hakan Baş’ın eski sevgilisi ile kahve içmesi bardağı taşıran son damla olmuş gibi görünüyor. Artık ne Hadise ne de Hakan Baş bir araya gelmiyorlar. İkili şuan sesiz olsa da gündeme düşen bu bomba gibi iddia sonrasında hem Hadise’de hem de Hakan Baş’tan bir açıklama yapması bekleniyor.
Ortaya atılan bir diğer iddia ise Hakan Baş’ın eski sevgilisi ile yeniden aşk yaşamaya başlaması ve Hadise’nin bu duruma oldukça sinirlenmesi. İkilinin kahve içerken ki samimiyetleri de bu iddiaları güçlendiriyor. Ne olacağınız ise önümüzdeki günler gösterecek.

Sohbet.ORG - Hadise ve Hakan Baş Aşkı Sona Erdi

Sohbet.ORG – Hadise ve Hakan Baş Aşkı Sona Erdi

Makale : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


sohbet.org

Sohbet.ORG Gizlilik Yasal Uyarı Sözleşmesi Sohbet sitemizin yasal ve telif ...

admin
0

Uzun zamandır beklenilen WhatsApp sesli arama özelliği sonunda ...

admin
3
mobil chat

Arkadaşlar şimdi sizlere adroid telefonumuzdan sohbet sitelerine nasıl ...

seker
7

YORUMLAR
Yorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?