takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
8 Nisan, 2011
3 yorum
1.489 okunma
Yazı Kategorisi : Genel
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

evlilik okulu aciliyor bekarlara duyrulur

Esenler Belediye Başkanlığı çağımızın virüsü haline gelen boşanmaların ve beraberinde yaşanan parçalanmış ailelerin sayısını azaltmak üzere ‘Evlilik Okulu’ projesini uygulamaya aldı.
Esenler Belediyesi; günümüzde adeta birer virüs gibi bulaşıcı hale gelen boşanmalarla beraber artan parçalanmış aileleri ve akabinde artan psikolojik problemlerle yetişen gençleri göz önünde bulundurarak ailelerin dram yaşamadan, evliliklerini geleneksel metodlarla değil profesyonel yöntemlerle yürütmelerini sağlamak ve eşler arasında yaşanan krizleri minumuma indirgemek amacıyla ‘Evlilik Okulu’ projesini tüm İstanbul genelinde uygulama kararı aldı. 17 Ekim Pazar günü, Saat 14.00’de başlayacak ‘Evlilik Okulu’nda sosyologlar, psikologlar, kişisel gelişim uzmanları, aile danışmanları, sağlıklı yaşam uzmanları gibi alanlarında profesyonel kişiler seminerler verecek. Seminerlerin ana başlıkları ise: Aile içi İletişim, Kişisel Özgüven Geliştirme, Sağlıklı Yaşam Sanatı, Ev Yönetimi ve Aile Ekonomisi’nden gibi ana konulardan oluşuyor.

Evlilik Okulu’nda Yusuf Özkan Özburun/Sosyolog, İdris Hızır/Aile Danışmanı, Sema Maraşlı/Yazar, Nazan Sevimli/Sağlıklı Yaşam Uzmanı, Nazlı Özburun/Psikolog, Tahsin Gülhan/Davranış Bilimleri Uzmanı, Sıtkı Aslanhan/Kişisel Gelişim Uzmanı başta olmak üzere konularında seminerler verecek.

Her hafta Pazar günü, saat 14.00 ile 16.30 saatleri arasında Esenler Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek ‘Evlilik Okulu’ programı ücretsiz olup evli, bekar, boşanmış kadın veya erkek herkes tarafından izlenebilecek.

Evlilik Okulu programını takip eden katılımcılara ise seminerler sonrasında “Mutluluk Sertifikası” verilecek.

Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik GÖKSU yeni evlenecek olan çiftlere veya boşanmak üzere olan çiftlere hatta evli bekar her bireye Evlilik Okulu’na katılmalarını tavsiye ederek “Boşanmadan evvel son adım evlilik okuluna uğramalarını” önerdi. Başkan Göksu “Günümüzde her geçen gün artan parçalanmış ailelerle mutsuz gençlerin yetiştiğini anne baba olarak bunun önüne geçmemiz gerektiğini ve bu bilinçle de evlilikler için son çare olan “evlilik okulu”na mutlaka uğramalarını” istedi

Ekleyen:GeWeZe

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


sohbet.org

Sohbet.ORG Gizlilik Yasal Uyarı Sözleşmesi Sohbet sitemizin yasal ve telif ...

admin
0

Uzun zamandır beklenilen WhatsApp sesli arama özelliği sonunda ...

admin
3
mobil chat

Arkadaşlar şimdi sizlere adroid telefonumuzdan sohbet sitelerine nasıl ...

seker
7

YORUMLAR
Yorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?