takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
10 Ocak, 2019
2 yorum
2.524 okunma
Yazı Kategorisi : Sohbet Odaları
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Diyarbakır Sohbet Odaları

Diyarbakır şehri üzerine sizlere üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de vermiş olduğumuz seviyeli ve kaliteli chat odalarımıza artık sizler de Google üzerinden çok kolay bir şekil de sitemize giriş yapabilirsiniz.

Öncelikle sizlere Diyarbakır şehri hakkında kısa bilgiler sunmak istiyoruz. Sizler de bizlere daha faydalı ve detaylı bilgiler sunmak isterseniz bu konumuz altında yorumlar da bulunarak sitemize giriş yapan gerekse, Diyarbakır ve yöresindeki insanlar hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilecekler.

Diyarbakır Hakkında Genele Bilgi

Diyarbakır Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan, Dünya’nın en eski şehirlerinden biri olan Diyarbakır’a ev sahipliği yapan tarihi bir ildir. Bir çok medeniyetleri ve tarihi güzeliğiyle Güneydoğunun Paris’i olarak adlandırılan Diyarbakır bir çok tarihi ve turistlik kültürlere sahip medeniyler şehri olarak bilinmektedir.

Diyarbakır’ın önemli yerleri: Diyarbakır Kalesi: Burada bulunan Surların uzunluğu 5,5 km, yüksekliği 10-12 metre, kalınlığı 3 – 5 metredir. Cin seddinden sonra en büyük sur olma özelliğini taşımaktadır. Dicle vadisi burada bulunmaktadır. Aynı şekilde Malabadi köprüsü ile Diyarbakır çok meşhur bir şehrimiz olarak bilinmektedir. Malabadi Köprüsü tamamen buram buram tarihimize ışık tutan köprülemizin başında gelmektedir. Bu köprü Akkyonulular zamanından kalma bir tarih köprüsüdür. Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde bulunmaktadır. Dicle köprüsü, Haburman köprüsü diğer meşhür köprülerdir. Diyarbakır da bir çok tarihi çeşme ve el sanatları bulunmaktadır. Bir çok kilise ve medreselerin yer aldığı bu tarihi şehrimizde her gün binlerce turist ve yerli insanlar bu şehrimizi ziyaret etmektedir. Diyarbakır ticari ve spor alanında genişlemiş bir şehrimiz olarak halk geçimini genellikle ticaret yada petrol benzin tekel gibi ürünlerde elde etmektedir. Bir zamanlar eşkıya ve kaçakcılığın çok yaşandığı bu tarihi şehrimiz artık günümüz de bir çok Avrupa şehrine örnek olarka gösterilmektedir. Diyarbakır’ı bugüne kadar görmediyseniz muhakkak sizlere tavsiye ediyoruz, tarihi yönden gezmenizi öneriyoruz, emin olun çok farklı ve yöresel zenginliklerin mahalel yemeklerin meşhur olduğu bu şehrimizi çok beğeneceksiniz. Evet değerli Diyarbakır ve çevresi şehir il,ilçeler den sitemize giriş yapan Bay ve Bayan kullanıcılarımıza sizlere kaliteli bir ortamda sohbet etmenizi sağlamak amacı ile bu sitemiz açılmıştır. Diyarbakır sohbet odalarımıza sizler de giriş yapmanız çok kolay. Öncelikle Google arama motoru üzerinden sitemize giriş yapan kullanıcılarımız kendinize bir takma isim (nick – rumuz) alarak sizler de ana sayfamızda bulunan sohbet’e giriş butonuna tıklayarak chat odalarımıza çok kolay bir şekil de giriş yapabileceksiniz.

Diyarbakır muhabbet odalarımıza sizlere vermiş olduğumuz başlıca sohbet ve diyalog felsefe kanallarımız sırası ile: #Sohbet, #Oyun, #Radyo, #Diyarbakırsohbet ve #Muhabbet odaları olarak sizlere ücretsiz ve üyeliksiz bir şekil de hizmet sunmaktayız. Her yaşa uygun chat odalarımızda sizler de kendinize yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sitemize diğer istek iletişim ve önerileriniz için bizlere sunucumuzun genel yardım kanalları olan #OperHelp ve yardım odalarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mobil cep telefonlarınız ile muhabbet odalarımıza katılım sağlyabilirsiniz. Sitemiz tamamen mobil ve android destekli olup sizlere bu doğrultuda hizmet sunmaktadır.

Mobil sohbet odaları

Mobil sohbet odaları

Türkiye’nin ve Avrupa’nın Güneydoğu ve Anadolu’nun en iyi ve seviyeli eğlence ve arkadaşlık sitesi olarak sizlere bugüne kadar en iyi şekil de hizmet sunan sohbet.org bundan sonra bütün şehir ve ülkelerin sohbet tanımını burada yapmaya devam edecektir. Sizlerden tek dileğimiz ve isteğimiz lütfen sunucu odalarımızda diğer kullanıcılarmıza karşı saygılı ve dürüst olmanız, argı, küfür ve reklam gibi eylemler de bulunmamanızı sizler den rıca ediyoruz. Herkese hoş ve kaliteli dostca muhabbet’ler diliyoruz.

 

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.
ETİKETLERİM :

Benzer Yazılar


İstanbul sohbet

  İstanbul Sohbet Siteleri İstanbul sohbet siteleri kişilerin aynı şehir ...

admin
1
bedava sohbet odaları

Seviyeli ve güzel mobil sohbet odaları gerçek İnsanlarla sizler de yazılı ...

admin
1

Günümüz de bir çok arkadaşlık siteleri bulunmaktadır. Bunların ...

admin
1

YORUMLAR
Yorumlar (2 Yorum)

  • Sohbet etmek istiyorum

    • Muhabbet odalarımıza giriş yaparak sizler de dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz.
      İsterseniz farklı odalarımız olan oyun kanallarımız da oyun oynayabilirsiniz.
      Yada Radyo odamızda güzel müzik parçalar dinliyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?