takip et
mobil
SOHBET GİRİŞİ
sohbet girişi
YAZI BİLGİLERİ
12 Haziran, 2012
8 yorum
3.153 okunma
Yazı Kategorisi : Mesajlar
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder
Bir aşk hikayeni yada bir tanışma hikayeni bizimle paylaşmak istermisin ? gönder

Zalimce Acıklı Sözler

Bu sözleri okuyupta duygulanmamak elde değil gerçekten tek kelime ile harika sözler.

bu kahpe dünyadan bu acımasız yıllardan bu acımasız yıllardan bu zalim insanlardan bir gün hesap soracağım özellikle ve özellikle gülüm seninle olan hesabımız öyle kolay kapanmayacak bana oynadığın oyunların bana kurduğun tuzakların bana söylediğin yalanların hesabını vereceksin senin için uykusuz kaldığım gecelerimin senin için huzursuz olduğum ailemin senin için boş yere kırdığım kalplerin ve yine senin için uğrunda boş yere harcadığım gençliğimin hesabını vereceksin sakın haa sakın kurtulacağını sanma bu dünyada kurtulsan bile bir de öbür dünya var orayı sakın unutma unutma gülüm unutma sakın unutma

olmuyor zorla değil olmuyor görmüyor nasıl yükseklerdesin sevmiyor yürek ondan zalimi sevmiyor buna sende dahilsin…bir deli yürek acısındayım bak yine kara odalardayım bir gece gibi yakınındayım en büyük aşkım sensin..

Kabul et sonu yoktu birgün ayrılacaktık´kaderin kucagında belki bir oyuncaktık kabul et suçunu seninde var hataların çalmıştı kapıyı o hain zalim AYRILIK..

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina, asta öldür beni NE OLUR..

Kara bulutlar kapatsın evin damını hep azrail beklesin almak için canını bendeğil benim aşkım emsin senin kanını kanverenin olmasın beni yaktığın iiçin zalim aşkım..

küstürdün zalim felek beni küstürdün aldın yarim elimden çaldın götürdün gözümde ne varsa sildin süpürdün hayata doymadan küstürdün beni..

bir gül kadar güzel ol dikenleri kadar zalim olma birine öyle bir söz verki ya sonsuza kadar yaşat yada bir defada öldür ama asla yaralı bırakma..

Ekleyen : Admin

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Yazılar


 Başta kabristanında yatan annemin ve bütün annelerin anneler gününü ...

admin
4

KALPTEN KALBE HASRET MESAJLARI *Gün gelir aşkların dili tutulur, kalıverir ...

admin
4

Hz.Mevlanadan cok güzel söylesiler, iyi okumalar herkese.. Üzülme der ...

admin
1

YORUMLAR
Yorumlar (8 Yorum)

  • bir gül kadar güzel ol dikenleri kadar zalim olma birine öyle bir söz verki ya sonsuza kadar yaşat yada bir defada öldür ama asla yaralı bırakma..( cok dogru yüregine saglik Adin abi

  • Malesef doğru kişiyi bulmak gerçekten zor gençliğinde gidiyor kırdığın kalplerde düzeltilmesi zor oluyor bu doğru kişiler aşkta da geçerli dostlukta da kendi adıma söylemeliyim ki doğru dostluklar kuramadım ALLAH büyük elbet o doğru dostları bulacağım hatta inanmaya başladıklarım bile var geçmişte kırdığım kalplere..

  • Güzel sözler.Hatta can yakan Sözler.HER Ne şekilde Olursa Olsun Egerki Bir insan Bir kişinin Hayatına giriyorsa O En güzel şeyleri Hatetmiştir.Uykusuz Kalınan geceler Bile Onunla Çok güzeldir.Tabi Ayrılık Acısı Bazen insan Dİle gelmiyecek sözlerde Söyletiyor.Güzel bir PAYLAŞIM

  • olmuyor zorla değil olmuyor görmüyor nasıl yükseklerdesin sevmiyor yürek ondan zalimi sevmiyor buna sende dahilsin…bir deli yürek acısındayım bak yine kara odalardayım bir gece gibi yakınındayım en büyük aşkım sensin..

  • Biliyordum,seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi,kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte…

  • Kırıyorsa Sözlerim,Susarım Bir Daha Konuşmam.Rahatsız Ediyorsa Varlığım,Ölürüm Karşına Çıkmam.Rahatsız Eden SEVGİM İse Üzgünüm Ona Engel olamam..

  • Öyle Zor Ki Düşüncelerimi Söyleyememek,Öyle Zor ki Gecelerce Uyumadan Hep Seni Düşünmek Ve Öyle Zor ki Gözlerinin İçine Bakıpda Seni Seviyorum Diyememek…

  • Yine Zalim Kış Sabahı Gözlerimde Ve Yine Sadece sen Varsın Hayallerimin En Ücra Köşelerinde Bile Ve Bir Gece Ve Bir Gece Daha Ve Sonsuza Dek Yanımda olsan.Sarılsam Sana Sımsıkı Doyasıya Özlesem Seni Gizlice…

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?